Kızlar, dışarda birinin sözlü tacizine uğradınız mı? ya da sizi guzel bulan ve bunu size söyleyen oldu mu hic?

Birinin laf atması gibi dusunmeyin bu durumu
Mesela sizi güzel bulduğu için resim çektirmek isteyen ya da iltifat eden de olabilir

Güncellemeler:
Gün içinde çok fazla karşılaştığınız bir durum diye düşünüyorum , herkes anlatabilir
Otobüste ya da kalabalık bir alanda tacize ugradiniz mi?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Spor hocam bildiğin taciz etti hem fiziksel hem sözlü

0|1
    0|0
    • Nasıl oldu yaa? Fiziksel olarak derken dokundu mu size?

• E heralde ama yani direk üstüme abanmadan benden hoşlandığını söylese ilgi gösterse bende onunla birlikte olmak isterdim ama taciz çok çirkin

• Tabiki güzel bir kizsin vücudun güzel dese senin hoşuna giderdi. ama sunu da dusun senden başka kimseye öyle birşey yapmadiysa bu kişi demekki senden hoslanmis yanı yinede etkilenmiş demektir bu

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır. Olmadı

0|1
    0|0
    • Teşekkürler

• Ben zaten o zamanlar dindar biriydim ve kapalıydım, o günde Ulusa dini sohbet için gitmişdim. Akşama kal dediler kalmadım, nereden bileyim orası nasıl bir yer?
      Tabi şok olmuştum o gün ve ben ne yaptım diye üzerime bakıyordum aynada. Bide manken falan gibi de değilim sıradan bir insanım, makiyaj desen onu da kullanmam. Tabi Türkiye'den sonra İsveçe geldim, ara sıra memlekete gidiyorum. Ama 8 yıldır kapanmıyorum ve eskisi gibi dindar biride değilim. Isveç erkeklerine ve devletine bayanlara sağladığı Özgürlüklerinden dolayı teşekkür ederim. Kendimi burada çok rahat hiss ediyorum. Havuza gideriz erkek bayan aynı havuz, yemin ederim bir erkek beni rahatsız etmez. Spora giderdim eskiden bayan erkek aynı salon bir erkek bana dönüp bakmazdı kesinlikle. Burada erkekler bildiğin insanlara Rahatlık veriyor

• Ne kadar güzel bende simdi size imrendim. Kapaliyken bunlar geldi başınıza hemde durum çok kotu ya.. Manken gibi değilim demissiniz ama manken gibi olmak güzel olmak değil ki , makyaj yapmaya da ihtiyacınız yok belki çok guzelsiniz. kapanmayı düşünmüyormusunuz artik? Acaba diğer taraftan da konussak sizi takip etsem mesaj atsaniz. oradan da soracaklatrim var

• 1. si hayir
    2. si oldu

0|1
    0|0
  • Sayısız kez oldu, ve karşılıgını agır ödediler :))

0|1
    0|0
    • Sizden korkulur :) :) sözlü tacizin dışında da temas ya da dokunmak şeklinde oldu mu peki?

• Evet bebeğim

0|1
    0|0
    • Sözlü olarak mi oldu yoksa dokundu mu biraz detaya girsek

• Oldu ağzını burnunu kirasim geldi itin

0|1
    0|0
    • Sözlü mu oldu guzelsiniz tanisalim gibi ya da dokundu mu?

• Sadece bakmıyordu. Bakmak ayrı bakışlarıyla insan yemek ayrı.

• Sen bunu tabiki daha iyi anlarsın ama çok rahatsız olduysan HaK etmiş

Yükleniyor...