Beyler sorum size bakarmısınız.. ?

Otobüste yanınıza tesettürlü bir bayan otursa ne düşünürsünüz şimdi şöyle söyleyim ben kapalıyım otobüste oturacak yer yoksa ilk bulduğum boş yere oturuyorum erkek kadın ayırt etmiyorum çünkü otobüs dolunca ayakta durmak rahat olmuyor. Sonrada yanımda ki beyefendi rahatsız olurmu acaba diye düşünüyorum rahatsız oluyormusunuz veya ne düşünüyorsunuz... ?

0|0
5|37

En İyi Erkek Görüşü

• Hic bisey dusunmeyoz gayet tabi oturabilir. Eger rahatsiz olan varsa kendi aptal beyninde problem vardir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden rahatsız olsunlar ya bence gayet normal , art niyetli olmamak lazım. Geçenlerde kapalı bir hanım dolmuşa bindi , yer var ama erkek yanıydı ters ters baktı oturmadı bence o daha çok garip.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Oturman doğal hakkın ve güzel bir davranış. Kapalı açık fark etmez rahatsız oluyorum çünkü yanım boş veya erkek olduğundaki gibi yayılarak oturamıyorum.😃

0|0
    0|0
  • bende tesettürlü bayana selam versem yanlış mı anlar diye çekiniyorum.. tessetürlü bayandan niye rahatsız olalım mı en bakımlı ve en güzel giyinen kızlar hep kapalı kızlarr

1|0
    1|0
  • Ben rahatsız oluyorum utanıyorum sıkılıyorum yabancı kadın yanıma oturunca. Tesettürlü birisi olunca ve bu kişi gençse tesettürün bilincinde olmadığı için dua ediyorum. Gerçi izmirde yanına tesettürlü insanın oturma olasılığı da az

0|0
    0|0
  • Cam kenarindaysam sorun yok fark etmezsem ben oturmasindan sorun görmem mecburi olur eğer oturacagini fark edersem ben kalkarim o otursun rahat rahat bende onun rahatsiz olabilecegini düşünüyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • Ben şahsen hafiften rahatsız oluyorum. Yaşlı "bayan" görürsem yer veriyorum. Erkeklere yer vermem yanımda bayan varken. Herkes uslu durmuyor çünkü.

0|0
    0|0
  • Cart diye yanima bayan oturursa etrafta cok bos yer var ise totom kalkar ;)

0|0
    0|0
  • Hayır rahatsız olmam

0|0
    0|0
  • Ben camdan disariyi izliyorum

0|0
    0|0
  • Su zıhnıyetten bır cıksak artık , her erkege sapık gozuyle bakmayın , hıc bırsey olmqz yanına oturunca yuznu bıle goremez adam , acayıp ayar oluyorum gecen aynısı oldu verın kalayı kıza zorla otturdum yanıma sapık maumellesı yapammassınız kardesım mıllete sen oturacaksın rahats olursa kalkar baktın pıskopat sapık olur yanı basacaksın tokatı ama oturacaksın senın de hakkın var benımde o aracda veya bankda veya her ne ıse

0|0
    0|0
  • Yanıma oturan kimseden rahatsız olmam ama yanıma bir bayan oturursa hemde kapalıysa ona göre kenara çekilirim yayılıp oturmam tabi

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Açık kapalı erkek kadın farketmiyor biri yanıma oturduğu zaman daha usturuplu oturuyorum.

0|0
    0|0
  • Neden rahatsız oluyumki.
    Hatta yanıma oturdu diye acaba rahatsızmı oldu diyede düşünebilirim. Kalkıp gittiğimde oldu.
    Lakin8 senedir öyle sıkıntılarım yok :D

0|0
    0|0
  • Neden rahatsız olalım yahu.
    Arkadaş kapalı olabilirsin ne yanına oturduğun ne de sen sapıkça düşünmüyorsan sıkıntı yok...

0|0
    0|0
  • ben boşta olsa bir bayanın yanına oturmam rahatsız olmaması için. ama diyelimki şoför trafik felan var derse tabi oturacan.. bir bayanın oturması rahatsız olmam ancak başka bir bayanın binmesine kadardır kalkar yerimi veririm

0|0
    0|0
  • Farketmez isteyen otursun

0|0
    0|0
  • Hayır böyle bir durumdan dolayı asla rahatsız olmam

0|0
    0|0
  • Rahat ol bacım bişi düşündüğümüz yok ya

0|0
    0|0
  • Neden rahatsızlık olsun ki? Aksine bir çok erkeğin hoşuna gider :)

0|0
    0|0
  • Herkes yoluna baksin ya:)

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmam bana dokunmadıktan sonra zarar anlamında.

0|0
    0|0
  • sen rahatsız olmuyorsan ben niye olayım

0|0
    0|0
  • Hayat müşterek
    Eşitlik var. Sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Neden rahatsız olsun

0|0
    0|0
  • Rhstsiz olurum sevmiyor.

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmam.

0|0
    0|0
  • Sen rahatsan oda rahattır

0|0
    0|0
  • Hayır azarım

0|0
    0|0
  • Otursun

0|0
    0|0
  • Niye olalim ya kendini neden rahatsiz edici goruyorsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen rahatsiz olmuyorsan millet neden olsun bir. Ikincisi kapali ya da acik olman farketmez. Elbette ki bos buldugun yere oturacaksin. Otobuslerde otururken tacize ugrama olasiligin daha dusuk. O yuzden bos buldugun yere oturacaksin elbette.

0|0
    0|0
  • Ayakta durman daha kotu bir durum. Iyi yapiyorsun rahatsiz olmazlar

0|0
    0|0
  • O da senin gibi yolcu ne fark eder

0|0
    0|0
  • Oturduğun zaman erkek için günahmı ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...