İnsan kendinde olmayanı istermiş karşı tarafta. Sizde öyle misiniz?

Mesela ben yeşil gözlüyüm evleneceğim kişinin gözlerinin koyu renk olmasını istiyorum bunun gibi :D

1|0
19|21

En İyi Erkek Görüşü

• evet böyle ama şeyden benim ki :D

babamın turkuaz mavisi gözleri var , 4 çocuktan biri de mi babama çekmez :D çekmemiş , sadece erkek kardeşimin gözleri ela. yani bu yüzden evleneceğim hatun mavi gözlü olsun isterdim. ama mavi gözlü hatun o gözlerle bana bakmaz :D

eminim ki o gözler yüzünden yerden binanın çatısına kadar egosu vardır :D

0|0
    0|0
    • Dedemin gözleri buz mavi , babamın gözler turkuaz mavi. Az bir cekeydi bari :D ela olsaydi bari :D seni cok iyi anliyorum hep icimde kalmistir annemin genetigini almak :D

• @Minniedelisi işte adaşım :D babannemin de aynı , öyle mavi ki bak gözlerinde kaybolursun , 72 yaşlarında maşallah ama gözler öyle parlıyo ki ; hala 18 im diyo :D

bu duyguyu tatmak için bir dönem lens taktım mavi :D sonra kimi kandırıyon oğlum dedim bıraktım takmayı. bu bal köpüğü harika kahvesi gözlerle ölcez :D şuraya bak başına ne koyarsan koy sonundaki kahve işi B. K ediyo :D iyi geceler

sen sus soran , sen renkli gözlüsün bizi anlayamazsın :D ama genede sanada iyi geceler :>)

• Hahah soran a karsi tavir alalim :D benimkide bal köpüğü ne kaçan saçma sapan bir renk :D ben seffaf lens takiyorum ama duygu icin degil miyop oldugum için :D bizde durum daha vahim 10 torundan sadece 1 tanesi dedemin gözlerini almış ki onu gördüğümde de gözlerini oyma istegi yaratıyor bende :D

En İyi Kız Görüşü

• Aynen dediğin gibi. Koca ailede tek kahverengi gözlü biri olarak yeşil gözlüyü buldum. Dağınığım gereksiz titiz birisi, ben çekiniğim o biraz daha girişken, ben hayalciyim o realist falan. Zıt olunan yerlerde fedakarlık yaparak bütün gün temizlik yapmam gibi :/ bence gayet iyi geçinilebiliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Evet, benim meme yok meselâ. Var da, küçük. Bir kadın görüyorum, bakıyorum kocaman. Hemen onları istiyorum be. Keşke benim olsa diye. Ama olmuyor. Demek ki, her istenen şey olmuyormuş...

0|0
    0|0
  • 1 . Kıllıyım , doğal olarak kılsız olsun ,
    2. Kaslıyım , çok kaslı olmasada olur olsada olur ,
    3. Güçlüyüm , güçlü olsun ,
    4. Kişilik olarak inatçının dik alasıyım , inatçı olmasın mrümüz münakaşa içinde geçer ,
    5. Gözüm , kaşım , saçım kap kara , tenim beybeyaz oda böyle olabilir sıkıntı yok :) Kendimde olmayanlardan çok işime gelenleri tercih ederim açıkcası :))

0|0
    0|0
  • Öyle bir talebim yok

0|0
    0|0
  • Hep öyle olur

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey

0|0
    0|0
    • yani senin görüşün, olabilir

• İnsan bulduğu ilk fırsatı kaçırmamalı göz rengine takılı kalıp beğenmezse şansına küsmelidir. Çünkü herşey istediğin gibi olamaz. Olsa bile bir takım sorunlar çıkacaktır

• ya yok ben illa öyle olacak diye demedim ki sadece hani isterdim anlamında diyorum :)

• evet öyleyim.

0|0
    0|0
  • karakterli insanlarda biraz daha farklı oluyo durum. senin dediğini insan kendi iradesiyle seçmiyo. genetik farklılığı içgüdüsel olarak seçiyosun bir sonraki neslin güçlü olsun diye.. :) yat uyu sen

0|0
    0|0
  • Benim gözler yeşilde böyle griye kaçan açık yav tüh neyse artık kanka olduk 😀

0|0
    0|0
  • Pek degil.

0|0
    0|0
  • Değişik bir istek 😀😀

0|0
    0|0
  • Oyle kriterlerim yok bende de meme var ama karsi taraftakinin memesi olmasin demiyorum

0|0
    0|0
  • bu sadece komşunun çimeni durumu.
    bunun para ve güç odaklı olan haline de female hypergamy denir.

0|0
    0|0
  • Sakalsız hoş olurdu, evet.

1|0
    0|0
  • Mavi yeşil gözü severim. 😊

0|0
    0|0
  • Valla ben tam öyleyim

0|0
    0|0
  • Mantıklı

0|0
    0|0
  • Yik.. Nefes alsin yyt

0|0
    0|0
  • ben şahsen sevmesini isterim

0|0
    0|0
  • Olabilir çocuklarda orta yol bulunmuş olur

0|0
    0|0
  • Evet ben de hep odun kızlardan hoşlanıyorum 😂 Ama senin örnek pek olmamış sanki...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• kaslı biri istiyorum o yüzden :D

0|0
    0|0
  • Bnde Esmer koyu kahve gozluyum sarisin mavi gozlu bir erkek hic fenaw olmaz asik olurum biterim eririm 😍😍😍❤

0|0
    0|0
  • Ben evlenecegim kisinin genlerimi aktarmama mani olmayacak cekinik genlere sahip olmasini isterim. Sari sac ve mavi goz gibi. Çünkü lanet olasi genlerim sadece bu iki gene baskın. (Kızıl/Turuncu saçlı ve yeşil gözlüyüm) 😂😂 Oysaki kahve sacli bronz erkek severim ben 😢

0|0
    0|0
  • Hayir oyle istemiyyorum

0|0
    0|0
  • Ben beyaz tenliyim beyaz tenlilerden hoslaniyorum tabi bir zenciye de asik olabilirim. Insan asik olucagi kisiyi secemez

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Pis şükürsüz renkli gözüm olsa başka bişey istemezdim normalde kendimde olanlarla yetinirim 😄

0|0
    0|0
    • şükürsüzlük değil ki bu ben gözlerimi seviyorumm :) yani isterdim heralde gerçi farketmezde işte nerden bileyim :)

• Biliyorum canım öylesine dedim ben ama doğru insanlar genelde kendinde olmayanı karşı tarafta ister yani 😄

• Hayir öyle degilim yavrii😄

0|0
    0|0
  • Hayır öyle bişe yok.

0|0
    0|0
  • Öyleyim. 😪

0|0
    0|0
  • Bende koyu renkli gozlu erkek istiyorum ama sarisin istemiyorum mesela

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar yeşil gözlüyüm haberiniz olsun. s. s. s. s.

0|0
    0|0
    • canım benim onu belirtmek için yazmadım zıt birşey istiyorum genelde öyledir diye yazdım. :)
      Farkındaysan gizliyim böyle bir belirtme amacım olsa zaten gizli olmam dünyadaki yeşil gözlüde bir ben değilim yani burda vurgulanan birşey yok tatlım :)

• ahahhah tamam tatlım

• Yo hayir ben hep kendim gibi olsun isterim. ☺

0|0
    0|0
    • yani insandan insana degisiyor :)

• Aynen oyle insanin kendi kisiligini begenmesiyle alakali ☺ ben sorumlulugu dsiplini plani kendimi savunmayi ve ozellikle yesil gozlu oldgm icin yesil gozleri cok severim ve bunlar olmadgnda deli oluyorm ☺ cunku bu ozellikler sagolsn beyefendide henuz olusamadi ama olacak bekliyorm 😂

• Benim içi tam tersi. Mavi gözlü ve beyaz tenliyim ve bu tarz erkekler daha bir ilgimi çekiyor.

0|0
    0|0
  • BEn mavi gozluyum karşımdakinin de renkli gözlü olmasini isterim yeşil mavi

0|0
    0|0
  • Öylr zaten. o yuzdrn tombiklerle sıskalar geziyor

0|0
    0|0
  • Aynen kıvırcık saçlara bayılıyorum

0|0
    0|0
  • Dış görünüş için evet ama huy olarak asla farklı birini istemiyorum