94-95 Doğumlu olan ve daha aşağısında olan gençler sizce de bizim neslimiz sapıtmamış en güzeli değil miydi?

Bakıyorum da 96-97-98 ve daha üstü olan neslin %80'i sapıtmış ve abuk sabuk batılılaşma çabasında olan bir nesli geliyor nereye gidiyoruz çok merak ediyorum şu an 8-9 yaşındaki bir çocuğun ağzından küfür eksilmiyor biz ağzımıza b*k kelimesini zor alan bir nesildik nerede ayıp nerede yanlış bilirdik yanlış mıyım?

Güncellemeler:
NOT: Bizde ergenlik yaşadık fakat bu nesil çok farklı bir ergenlik yaşıyor otu, esrarı, hapı, sigara içmeyi marifet sanan bir nesil var.
GENÇLER SORUNLUMUSUNUZ SİZ GENELLEME YAPMA DİYOSUNUZ ADAM GİBİ SORUYU OKUYUNDA O BEYNİNİZ Bİ ALGILASIN GENELLEME YAPMADIĞIMI!

1|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

• 95 lilerden sonra sibda erkeklerde adap denen bir şey yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş ben 94lüyüm. 94lüler şu hayatta OKS denen sacma sapan sistemi yaşamış tek insan yaratıklarıdır ve bizden sonraki nesil bozuttu 95 liler kesinlikle bozuttu ama 94-93-92... ve aşşagısı aynı ortamlarda paslandı.

0|1
    0|0
    • OKS evet bir çok kişi bilmez oks'yi lanet olası saçma bir sistee maruz kaldık.

• aynen bir tek bizim üzerimizde denendi hatta bir dizi bile yaptılar oks anneleri diye ne dönemlerdi ya :D ama kesinlikle diyorum ki 95 liler bizden farklıydı ve sonrasıda aynı şekilde cok farklıydı 94 ve aşagısı aynı kafada ama.

• 3ay

Eic için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 12

• 96 lıyım ve sapıttığımı düşünmüyorum. batılılaşma çabam neye göre kime göre? batının da doğunun da bilime sanata verdiği değere imreniyorum. ben küfürü sinirlenince ederim zırt pırt da etmem. ne bu önyargı

0|0
    0|1
    • tamam şimdi sakince soruyu tekrar oku %80 bölüme gelince bir dur bidaha oku tamam mı.

• 96'lıyım ben lütfen alınıyorum.😏

0|1
    0|0
  • 96-97 için değil de 98 ve üzeri için haklısın küfür etmeyi marifet sayan bozuk nesil

0|1
    0|0
    • valla 96-97 lilerdede var o tarz şeyler en temizi 94-95in aşağısı nesildi temiz insanlardı hepsi çocukluğumuz temizdi ergenliğimiz temizdi.

• Kızlar kabadayı oldu artık 😂😂

• hiç sorma hepsi serseri oldu başımıza :D

• 96lı biri olarak katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Yani 97 liyim ne sigara ictim ne alkol var ne erkeklerle civiklastim nede kufur falan ederek konustum. Genelleme yapmamak lazim her nesilde var bu tarz insanlar.

0|0
    0|0
    • ulan beyinsizmisiniz arkadaşım soruyu düzgün oku hala genelleme yapma diyo genelleme mi yapmışım ben hey allahım ya!

• Adam gibi konus ayricada bildigin genelleme yapmissin bunca insan sana ayni seyi demis herkes yanlis senmi dogrusun?

• okey tamam haklısın aynen

• 96lıyım. Şimdi benim suçum ne? 😳😖

0|1
    0|0
  • haklısın öyle valla

0|1
    0|0
  • Ya şimdi gerçekten sapıtmış bir nesil var doğruya doğru genelleme yapmamak lazım yine de

0|1
    0|0
    • genelleme yapan yok zaten iyi okursan yazdığımı anlarsın.

• Ayıp ettin

0|0
    0|0
  • Bence 93ten sonrasının çoğu böyle

0|0
    0|0
  • Oraya 96lılarıda yaz. Zira 98den sonrası bozuk geliyor.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

• Dogru soyluyosun toplumca sıkıntılı nesıller yetısıyor.. Ama cogu saçma sıtelerde bkz burdada dahıl, 18 lık kızlara sarkan 30 yaş üştü adam!! lar var, 30 hesabından 86 lı oluyor. Ki 35 lerden 45 lere yolu var. Bence bu nesli yetiştirenler bozulmuş en başta kı bunlar yetişmiş.

0|1
    0|0
  • Hak veriyorum sana kardesim çoğu dünyadan bir haber yaşıyor

0|1
    0|0
  • instagrama girdim az önce girdiğime pişman oldum.
    soruyu sorduğun için teşekkürler ve tespit için tebrikler. hep merak ediyorum o çıplak fotoları paylaşanların ailesi yok mu? onlar saksı da mı yetişti?
    18-21 yaş arası kızların çoğunda en az dekolteli fotolar var nasıl bir nesil bu?

0|1
    0|0
  • Hiç sorma ya o yaşta evlenme teklifi ediyolar birbirine artik karicimli kocacimli olmuslar veledler.. bizim zamanimizda oylemiydi ama of off

0|1
    0|0
    • ben bir sevgilimin elini tutmayı zar zor yapardım tuhaf şimdikiler.

• 2000 den sonra Doğan nesilde sıkıntı var

0|1
    0|0
  • amerikanin buyusu

0|1
    0|0
  • Haklisin kardesim nesil acayipleşti

0|1
    0|0
  • Doğrusun..

0|1
    0|0
  • doğrusun

0|1
    0|0
  • Çok saçma bir görüş insanı yapısı değil çevresi değiştirir sen düzgün ortamda yetiştiysen düzgün biri olursun ama çevren bozuksa ne olursan ol fayda etmez

0|0
    0|1
    • katılmıyorum.

• Özgüvenine hayran kaldım sende onlardansın diyerek bir insanı yargılama biçimin süper zorla yorum yapıyormuş gibi bir yazım şeklim mi var yoksa sen yazacak kelimeler bulamadığın içimi bunu yazdın bence yaşından kaynaklı özgüven eksikliğin var söyle bakalım ailenden kim sana kötü davrandı

• bak güzel kardeşim birincisi sorumu iyi oku öyle yorum yap yaptığın yorumla sorumun alakası yok boş muhabbet yapıyosun şu an burda yorum yapmaya üşeniyorum inan sana karşı. İkincisi beni yargılarken kendi kafanı yargıla ne yazmış bir okim de bu soruyu bir kız sorsaydı 1 saat on kere okurdun beni konuşturma şimdi.

• 97lym ama batılılaşma yok aksine batılılaşanlara tepkilym.

0|1
    0|0
  • Katılıyorum. 96' lılar normal fakat 97 ve ve sonrası aşırı çocuk geliyor. (İstisnalar var elbetteki)

0|1
    0|0
  • haha lan valla bende böyle düşünüyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...