Karamanda 10 yasındaki çocuğa ara sokakta tecavüz ederken yakaladılar pert ettiler adamı sizce iyi mi yaptılar?

adamlar artık sokakta yapmaya başladı sizec iyimi yaptılar?

0|0
24|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 16

• Böylesine linç toplumunda bu tur şeylere nasıl cesaret ediyorlar Anlamıyorum. Bizim millet yakalayınca polisi aramak yerine linç eder , bunu bile bile yapanda deli cesareti vardır

Bir de su durum var , husumeti olan kişiye çocuğa tecavüz ediyordu diye iftira atmışsa yazık olmuş.

Bu ara son moda yerdeki adama kafaya tekme

0|1
    0|0
    • iyi yapmışlar ne yanı bıraksalar devammı etseydi

• Demek ki birileri geçiyormuş

• ben kaçere sokakta seks yapan gördüm insanların geçmedigi yerde yapanlar oluyor kaç kere videoya cekip yakalattım neler yokki görmediniz cok şey var insanlar abaza olmuş tutup asmıyorlar birileri

• Hadi 20'li yaşlardaki insanlara taciz de bulunursun; yok tahrik etti, açık giyindi bilmem ne; onu da normal karşılamam elbette, ama 10 yaşındaki bir çocuğun, neyi cezbeder seni? Ar damarı niye çatlamış bu kadar anlayamıyorum. Bu azgınlık niye yani. Böyle insanlar var dimi bizim ülkemizde? Amerika'da olmuyordur böyle olaylar. Boşuna oraya gidelim demiyorum sizi. Alın görün işte. Bunun gibileri çok var burada. Amerika can vallahi. Söyleriz Obama'ya, asar adamı yani. İdam da vardır orada hem...

0|0
    0|0
  • Bide çocuk tecavüzü başladı anasını satıyım

0|0
    0|0
  • AA yanlış yapmışlar adama madalya takıp döven esnafı hapse atmalılardı sorgusuz infazdır bu aa

0|1
    0|0
  • idam onlara da gelsin..

0|0
    0|0
  • kalıbına bakanda adam sanır, öyle insanların şey ini kesecen bırakacan, ayrıca bilğiniz var mı bilmiyorum tecavüzden felan ceza evine düşenleri mahkumlar öldürüyor. yani rahat olun böyle yaratıkları yaşatmıyorlar.

0|0
    0|0
  • her zaman diyorum
    tecavüzcüleri, katilleri derilerini yüzüp tuzlayıp güneşin altına bırakacaksın aleme ibret olsun

0|0
    0|0
    • Cezalar az turkiyede

• Seriat sart kardesim

• Arkadaş çok güzel konuşmuş
      https://youtu.be/amJcFcwP3Y8

• 10 yaşında be kardeşım.. ne biçim dunya oldu lan bu

0|0
    0|0
  • Iyi yapmışlar. Gebersin hauvan herif.

0|0
    0|0
  • bide sürekli sakin olup milleti tutanlar varya gıcık oluyorum bir tutma ya bir tutma

0|0
    0|0
  • İyi yapmış diyenlere soruyorum Ya iftiraysa?

0|1
    0|0
  • az yapmışlar bu mu pert edilmiş?

0|0
    0|0
  • İyi yapmislar tabi

0|0
    0|0
  • yav bunlara ozel ıskence olmalı

0|0
    0|0
  • Ölseydi keşke yaşamayı haketmeyenin alacaksın canını.

0|0
    0|0
  • İdam lazım bunlara idam

0|0
    0|0
Yükleniyor...