Sevdiğim Kız Bana Emre Abi Diyor?

Arkadaşlar benim adım emre 19 yaşındayım benim sevdiğim kız ise 17 ve bana emre abi diyor ve bu duruma baya sinir olmaya başladım. Bu arada kız benim anneanemin akrabası ve onlarda kızları erken evlendiriyorlar mış galiba. Ve hep araba evliliği yapıyorlar. Ne yapmalıyım sizce

Güncellemeler:
Arkadaşlar benim adım emre 19 yaşındayım benim sevdiğim kız ise 17 ve bana emre abi diyor ve bu duruma baya sinir olmaya başladım. Bu arada kız benim anneanemin akrabası ve onlarda kızları erken evlendiriyorlar mış galiba. Ve hep araba evliliği yapıyorlar. Ne yapmalıyım sizce

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle başlayabilirsin, "Yahu aramızda zaten iki yaş var niye abi diyorsun yaşlı hissediyorum" tarzında cümlelerle

1|1
    0|0
    • İyide benim kuzenlerim de bana emre abi diyor. Zaten kuzenlerimle samimiler ve akrabalar. Şimdi ben ona nasıl öyle bise söylerim ki

• Sağolasın kardeşim inşaallah senin de işin hallolur

• İnşaAllah Allah tüm sevenlere sabır mutluluk versin.

En İyi Erkek Görüşü

• Benden 3 yaş küçük kız bana abi dedi gitti kendisinden 9 yaş büyük çocukla sevgili oldu ona ben bile abi derim lan olacak şey mi bu

0|1
    0|0
    • Bu arada kızın akrabası benım kuzenimle evlendi bu hafta adam kuzenimden 4 yas büyük galiba kızın başka bir akrabaşıda diğer kuzenimle evlendi ve kuzenim adamdan 9 yaş büyük ikide peşpese evlendi ve akrabalar yine

• Evlenen evlenene ne oluyor bilader 😄

• Aynen simdi kuzenlerimi alıp gidecekler başka bir sehre. Bazen diyorum ki git iste kızı bakın bakalım nasıl oluyor öyle alıp gitmek 😂

Kızlar Ne Diyor 9

• Sende gönlü yok unut

0|2
    1|0
  • Bence abi demesi daha hayırlı 😄

0|1
    0|0
  • Bana abi deme seni seviyorum de landkjdldmdmslmdldmdlsdldlsmdm araba evliliği ne be Kajjdjdbdhdj

0|2
    2|1
    • Uzaktan akraba

• Kızın sende gönlü yoksa olmaz o iş ama çabalarsan kendine aşık çalış abi ayağı göt ayağı yap

• G*t ayağı ne ya

• git de delikanli gibi len ben seni seviyom ne abisi sende seviyosan flortleselim sen resit olunca alirim seni kadinim olursun tamammi evet bb

0|1
    0|0
    • İçimden gecenleri yazmışsın okurken gözlerim doldu.

• Ben izmirli değilim izmirede hiç gelmedim ama nedense karsıyakayı çok seviyorum

• E sorun ne adın Emre değil mi dhxhxbdj

0|0
    0|0
  • Zor bir durum

0|1
    0|0
  • Dert etmme canim 😀

0|0
    0|0
  • Oov bebeğimmm şjşjşjlj

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• abi kanka ayağı g. t ayağı derler doğru tecrübeyle sabit abide diyen yavşadı kankada diyen yavşadı 😉

0|0
    1|0
  • sana dedik neyi yapmalisin

0|0
    0|0
  • Araba evliligi derken?

0|0
    0|0
Yükleniyor...