Annemle babam son bir haftadır nerdeyse hic konusmuyor ya cok uzuluyorum napicam?

Kavga falan da etmediler yani küs degiller ama sogukluk var babam bir soguk yani bize de karsi

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın kafası dalgındır belki işten gucten bir sorunları vardır ustune gitme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• e çek karşına konuş, üzülüyorum neden soğuksunuz de bence anlatmak istemiyorlarsa da karışma kendini de üzme yetişkin insanlar sonuçta, merak etme çözülür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Onunla konuşmayı dene? Neden soğuk ki? Bir şey mi oldu? Annene sor, niye böyle davranıyor diye? Bir sebep olmalı mutlaka. Durduk yere böyle olmaz bir adam...

0|0
    0|0
  • ananla evlendigine pismanmis bunuda yeni fark etmis

0|0
    0|0
    • Umarim en yakin surede sen de dogduguna pisman edilirsin

• aynen fazla havlamasin anan baban sogudu iyice karidan

• Muthis alakalı gercekten ya 👏🏻 nerden laf carpsam diye dusunup bulamamak...

• Karizma

0|0
    0|0
  • Sor konus noluyo diye

0|0
    0|0
  • Onlara şunu de: Resulullah der ki bir müslüman bir diğeriyle üç günden fazla küs kalmamalıdır.

0|0
    0|0
  • karışma

0|0
    0|0
  • Vardır kendine göre sıkıntısı hemen aralarının bozuk olduğunu düşünme

0|0
    0|0
  • Buyuk ihtimalle annen vermiyo

0|0
    0|0
    • Sülalene kayıyım dalga geçikcek bisey mi

• Alla alla her seyi yanlis anliyosunuz bu ne art niyetlilik yaa yuz vermiyo yuzzzz

Kızlar Ne Diyor 13

• Bir sıkıntısı vardır belki babanızın destek olun moral olarak.

1|0
    0|0
    • Olabilir haklısın ben hep kotuye yordum acaba aldatiyomu diye

• O zaman aşırı ilgili oluyormuş erkekler deniliyor makalelerde kusurunu örtmek için suçluluk psikolojisi ile esnaf ise sıkıntı yaşıyor olabilir ve aile babaları hep dağ gibi güçlü durmak zorunda hissettiğinden size yansıtmamaya çalışıyordur belki ve kadınlar hisseder annen hissetmiyorsa yoktur aldatma olayı.

• Geçer merak etme. Karı koca arasında olur böyle şeyler. Babanın size karşı da soğuk davranması yanlış.

1|0
    0|0
  • Canım onlar bizden ve senden büyükler bir sorun vardır ya da yoktur konunun içinde sen yok san hiç karışma derim olayı uzatirsin hemde olay başında patlar

1|0
    0|0
    • Babam annemi aldatiyo mu korkusu oluyo icimde o beni yiyip bitiriyo agliyorum hergun odamda

• 😮😞 üzülme canım yarın anne Ne ya da babana sor ordan anlarsın

• Ben kendimi bildim bileli öyleler... :) Üzgünüm ama senin yapabileceğin bir şey yok, mesele her neyse onlar kendi aralarında halletmeliler.

0|0
    0|0
  • Muhtemeln kendi aralarinda hir sorun var

0|0
    0|0
  • bizdede aynı durumlar ama artık ben takmıyorum ne halleri varsa görsünler kendileri bilir

1|0
    0|0
  • Sanırım annen aldatiliyor Allah korusun ama kanilar bunu gösteriyor aldatan erkeğin ilk belirtileri yavaş yavaş yuvasından soğur iletişimi kesmeye çalışır hesap vermemek için

0|0
    0|0
  • aile olunca konu sıkıntı ya.. üzülme düzelir oda arada sırada olur böyle anne baba arasında tartışma yansıtılmaz normalde ama sen ilgilenme pek bir bakmışsın düzelmiş olur böyle şeyler evlilik kolay değil ki

0|0
    0|0
  • Karışma boşver

0|0
    0|0
  • yapabileceğin hiçbirşey yok malesef

0|0
    0|0
  • Senin bilmedigin bir seyler olmus olabilir aralarinda. Su anlik yapabilecegin pek bir sey yok. Sakin kalmaya calisarak onlari izle derim.

0|0
    0|0
  • Umarim duzelir canim benim burdakileri takma

1|0
    0|0
  • Kavga etmediklerini nerden biliyosun sana yansıtmamışlardır belki. bir şey olmaz evli çiftler arasında doğal böyle şeyler benim annemle babama da oluyo arada sonra düzeliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...