Ankara da kiralık bir ev arıyorum. Semt olarak önerilerinizi rica etsem? En önemli kriterimiz ulaşım olarak kolay biyerde olsun uzak olsa sıkıntı değil ama vasıta sıkıntısı olmasın:) bide fiyat olarak da çok açılamıyoruz 600 en fazla 650 lira kira ile :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ankarada ulaşım genelde kolay zaten her yere metro ve otobüs var o fiyatlara sincan demetevler gibi yerlerde ev bulursun

0|0
    0|0
    • Demetevler de oturuyorum zaten ve nefret ediyorum diyebilirim. Sincan da pek ondan geri kalır yani yok ki

• istedigin fiyatlara bulabilcegin yerler bunlar düzgün yerlerde 800 900 kiralar

• Teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Keçiören.. Atapark Kuşcağız Ufuktepe 400 500 600 civarı buralar..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • 600 e kecooren de etlikte sincan da bulirsun anca

0|0
    0|0
  • ulaşım derken nereye ulaşım? kızılay ulaşımı kolay olsun dersen dşkşmevi-demirlibahçe-gülveren tarafını öneririm... bahsettiğin fiyatlara ev bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Balgat tarafında çalışıyorum. 100. Yil ve balgat civarına. Ama çift vasıta yapabilirim. Sadece vasıta bol olsun yeter :)

• çift vasıta yaparım dersen dediğim yerlere bak. balgata gitmen 1 saatini alır bazen geçer bile... haricinde ank da 650 liraya pek ev ypk... birde keçiörenden bakabilirsin. balgata tek vasıta gidiyor

• Büyük şehir olunca çok takmıyorum tek vasıta olsun diye. Vasıta bol olsun sıkıntı yok da bakarım dediğiniz yerlere bugün. Teşekkür ederim

• Kecioren, batikent, mamak ve cankaya ideal

0|0
    0|0
    • Bu dediklerinine hepsi kocaman yerler ve ulaşım olarak kolay semt diye ondan sormuştum ama yinede sağol

• Koca semt degil ilce hepsi ve hepsinin ulasimi da kolay, neden bir sincani ya da ayasi ya da elmadagini yazmadim?

• Koca semt yazmadım bende zaten kocaman yerler Yazdım. Semt diye sordum diyorum çünkü örneğin Keçiören demişsiniz ama Keçiören in bisürü semti bölgesi var. Çankaya yazmışsınız zaten Ankara nin merkezinin yarısı Çankaya geçiyor. Demek istediğim buydu

• Batıkent. Nezih ve ulaşımı kolay

0|0
    0|0
  • valla bizim kiracı çıkar mı bilmiyorum da keçiörende ev var ulaşımı çok iyi ama çok kalabalık :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bulursun gölbaşı taraflarinda

0|0
    0|0
    • Gölbaşı çok güzel ama o fiyata bulamazsın dediler oralarda

Yükleniyor...