Sizce kafama takmalı mıyım?

Şimdi benim anne tarafım biraz yobazing. Yani çok aşırı değiller de böyle kıyafet konusunda oyleler cok acığa felan. En kücük teyzem bir bişey demiyor. Annemi de ben susturuyorum artık karısamıyor. Babam ve babamın tarafı tam tersi daha anlayıslılar canlarım benim. Mesela bugün kuzenimin nikahı var, kendisi de açık giyinen bir bayan zaten aynı ben. Bende biraz dikkat çekici bir kıyafet giyicem. Şimdi annem ben beğendim güzel giy ama işte diyor orda akrabalar çok biliyosun felan. Babama dedim babacım böyle böyle güzel mi yakısmıs dedim. Çok yakısmıs harika giy kızım ben onay verdim tınlama kimseyi dedi. Siz olsaydınız napardnız.

(Mesela 3. teyzem var. Hoca. En büyük kızı açıktır ama çok acık giyinmez. O boyle tamamen karsı. Herkese laf eder boyle acık giyinenlere dobra sanıyor kendini patavatsız. Yolda opusenlere bile laf etmiş bir karı. Mesela o kesin salak salak konusucak.)

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kendin giymek istiyorsan millete göre hareket etme herkes kendine baksın eleştiri yapacağına özeleştiri yapsın bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadece şu kadarını okudum ( Şimdi benim anne tarafım biraz yobazing)

YOBAZİNG NE YA? Türkçenin geldiği yere bak!

1|0
    0|0
  • Bilmiyom ki benim için sıkıntı yok. Göğüs dekoltesi mutlaka olsun. Baldır falan da görmek iyi oluyor. Ben bugüne kadar bunları görüpte laf yapmayan erkek çok az gördüm. Onlarda yobaz dediğiniz erkeklerden çıkıyor pampa.

0|0
    0|0
    • aynen işte zihniyet değişse nesil de değişicek.

• Yok kanka değişmez. Değişmesi gereken şu birisi sana gelip afedersin off oğlum gördünmü bacakları onu varya şap şap şap dediği zaman ister istemez acaba bu kızların hakkında insanların ne kadar iğrenç konuştuğu hakkında fikirleti var mı diyorum kendi kendine. Bak çok ciddiyim yanımdan istediği kadar dekolte giyinen biri geçsin 2. Kez dönüp bakmam. Ama hayatım boyunca böyle 2 3 erkek gördüm. Kalanların neler konuştuğunu söylesem kendini bilen bir kız biraz daha dikkat eder diye düşünüyorum ben. Bakma böyle hani diyorlarya sen yobazlara bakmaiğrenç insanlar onlar falan filan en çokta o tarz insanlar günahınıza giriyor tabii istediğin gibi free giyin ama biraz daha dikkatli olun pampa

• Bence salak olan sensin üstelik küstahsın

4|0
    0|0
  • Kendine ne yakıştırıyosan onu giy

1|0
    0|0
  • Vur ağzına kürekle 😂

0|0
    0|0
  • Baban izmirli mi

1|0
    0|0
  • Babayı takip ederim

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı durum bence çok abartmadan giy başın ağrımasın

0|0
    0|0
    • onlara ne ulan !

• Tamam da hoca olan kadın abartırsan karışır ve sen gereken cevabı versende huzursuzluk çıkar sonradan pişman olursun gerek yok bunlara geniş düşün biraz

• banane

• Anneni dinle. Açık giyinmenin amacı güzellik değildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kimsenin kiyafeti ikinci kisiyi ilgilendirmez. Icinden geldigi gibi davran

1|0
    0|0
  • İnsanlar her zaman konuşur, takma kafana.

1|0
    0|0
  • senin içinden ne geçiyorsa öyle yap. giyip taşıyan sen olacaksın sonuçta. ailen de problem yapmadıysa gerisi fasa fiso

1|0
    0|0
  • Ailen tamam dediyse kimseye laf düşmez... Kim ne der diye hayatini şekillendirme..

0|0
    0|0
    • Kavga ediyim mi? Yok yani ederim tutamam kendimi biri bir laf etse zaten dalıcak birini arıyorum.

• Illede kavga etmene gerek yok lafini esirgeme o. Yeter. Sizene ailem bir sey demiyor sizi ne ilgilendiriyor tarzinda konuş

• genç olduğun ve insanlara özendiğin nasıl belli :)

2|1
    0|0
  • giy beee amaaaan bidaha mı gelcen dünyaya

0|0
    0|0
    • Kavga ediyim mi? Yok yani ederim tutamam kendimi biri bir laf etse zaten dalıcak birini arıyorum.

• et gerekiyosa boşver baban tamam demiş sonucta

• S. kine bile takmamalisin kanki

1|0
    0|0
  • Yolda öpüşenlere bile derken? Bu yadirganmiyacak bir durummu sizce ayrica açik giyiniyorum diye teyzenize salak salak konusucak demeniz çok büyuk edepsizlik

2|0
    0|0
    • gidip laf söylemek yüzlerine salakca. salak ama napiyim. gelmis bana bıdı bıdı konusuyor

• aynen he :D

• 😀😀

• Elalem ne der diye dusunme

1|0
    0|0
  • Yobazmı sen ne oluyosun dötüm

2|1
    0|0
Yükleniyor...