DESTI IZDIVACA DAVET?

Diyelim ki size yüksek ücretle evlenme programında talip olup olay çıkarmanızı falan istediler. Hemde ihtiyacınız olduğundan daha fazla bir miktar. Yapar mıydınız 😂
Dipnot: Ben yaparım yapmasına da parayı yiyemeden babam beni vurur. Sonuçta şu hayatta iyi kötü adımız yazılır tarihe 😂😂😛

1|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaferinden bahsediyorsun !

0|0
    0|0
    • 😂😂😂😂😂😂 Cakma hadise 😂😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben yapmam. Çok karaktersizce bir şey. Sonra herkes öyle hatırlayacak seni. Yüzünü unutmaz bu halk. İnsan ol daha iyi. Orada zaten evlenilmez. Reyting uğruna, her şey yapılıyor. Evlenilecek yer değil yani. Hepsi aynı bu tür programların. Yoksa reyting alamaz ki monoton gitse.

0|0
    0|0
  • neyse işte böyle bir gün oturuyorum bir sarışın bir esmer iki kız kavga ediyolar. Sarışın esmere tokat atıyor diyor ki engin benim. esmer de sarışına tokat atıyor hayır diyor engin benim neyse bunlar kavga etti saç başa biraz bende gittim dedim ki lütfen hanımlar sakin olun onlara tokat attım engin benim dedim ya gerek yok. Sonra yatıma gittik 22 metre seviştik karşılıklı güzeldi yani. kadınlar hep arzular beni. Öyle de yakışıklı bir adamım

0|0
    0|0
  • Sunucuya kafa bile atarım :)

1|0
    0|0
  • Hepsini tek tek zıplatabilirim kavga değil savaş çıkartırım orda 😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...