Erkek arkadaşımın kredi kartı çalındı ve çalanlar harcama yapmışlar. Şimdi o yüklü borcu ödeyemiyoruz?

Erkek arkadaşımın kredi kartı çalındı ve çalanlar harcama yapmışlar. Şimdi o yüklü borcu ödeyemiyoruz. 5-6 bin kadar borç var ve erkek arkadaşımın ev kirası, elektriği, suyu, sigorta işleri, ödediği kredi borcu vs derken borcun asgarisini ödeyecek parası bile kalmıyor. Asgarisi de taksitsiz alışveriş yapıldığı için epey yüksek.2000 civarı diye biliyorum en son gelen asgarisi. Neler yapabiliriz fikir verebilir misiniz? Ben çalışan biri değilim bu arada. Öğrenciyim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şüpheli işlem bildiriminde bulundu mu? harcamaları suçluların yaptığı kanıtlanırsa bankaların bu gibi durumlar için güvenceleri oluyor.

0|0
    0|0
    • Kartının çalındığını geç farkettiği için ispatlayamadı. Onun için süre gerekiyormuş.

En İyi Kız Görüşü

• Tanıdığı kişi hakkında su duyurusunda bulundu mu?
    Banka işlerinden pek anlamam ama çok geç kalınmış Allah kolaylık versin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şifreyi nasıl öğrenmişler? Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmemiş mi kartı?

0|0
    0|0
    • Şifreyi bilen bir tanıdığı çalmış. Kendisi pek kullanmadığı için çalındığını bir hafta sonra farketmiş

• kiredi kartında şifre yok mu

0|0
    0|0
  • 5 -6 bin bulun bence yoksa yandınız

0|0
    0|0
    • Bulamıyoruz ki.

• evet kendi aklına geliyo iste bebegım oyle yapabilirsin bence

• Peki.

• bankaya gidip taksitlendirsin %6 fark alırlar ama ödemesi kolay olur. ben araba aldım 18 bin liraya işlerde ters gitti odeyemedım taksıt yaptırdım axess kartımda

0|0
    0|0
    • Borcu taksitlendirmek için kartı kapatmak istiyorum demek gerekmiyor mu? Hatta bu kredi puanını da olumsuz etkiliyordu.

• Her banka yapıyor mu bunu

• her banka taksit yapıyor ne şekilde yapar bilemem

Kızlar Ne Diyor 1

• Kredi kartlarina karsiyim böyle seyler yüzünden. Oldugu kadar harcasa herkes kimse borca girmezdi 🙄
    Calindigini fark ettiginiz an iptal ettirseydiniz karti keske.

0|0
    0|0
    • Çalındığını fark ettiğinde bir hafta kadar geçmiş. Alışverişler yapılmış vs

• Hic bir fikrim yok. Ne yazikki. Keske olsa yardimci olabilsem. Ama aklima gelmiyor

• Sağlık olsun

Yükleniyor...