Birisinin düzgün biri olduğunu nasıl anlarız?

Iyi düzgün insanların tanismadan önce bile bir duruslari olur. Ama ben pek anlamıyorum. Siz hiç birini görünce anliyormusunuz hemen nasıl biri olduğunu yoksa konusmanizmi gerekiyor?

Güncellemeler:
Konuşmamak derken hareketlerine bakıp bile anlayan insanlar var

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tanımadan anlayamazsın

1|0
    0|0
    • Yaşı buyük insanlar anlıyor çok tecrübeleri oluyor çünkü ama bizim gibi gençler anlamıyor büyüklerin bu konuda çok iyi olduğunu gördüm gerçekten. Konuşmamak derken hareketlerini gozlemleyince anliyolar

• Anlarsın tabiki ama gözlemlemek lazım

• Işte onu diyorum gözlemlemek çok zor değil bence. Bazı insanlar onca yıl yanında durduğu insanı taniyamiyor yani konusmaklada anlamayı beceremiyorlar

En İyi Kız Görüşü

• Konusmam lazım. Yemek yeme biçimi, sinirlendiğindeki hal ve hareeketleri, farklı düşüncelere sahip olduğumuz bir konuda tartısırken kendını nasıl ıfade ettığı , hayata bakış açısı, etik anlayısı, bilgisi vs vs... benım ıcın cok onemlıdır. Baya konusmam lazım. Ara sıra denerim hatta.

0|0
    0|0
    • Anladım. Ama bir iki konuşunca mesela bir erkekle diyelim onun hakkında az çok bilgi sahibi olurmusun iyimi kötü mü filan. Hani bilirsin bazı tipler olur ya bir kere gördüğünde aman bunun ne olduğu belli zaten p*c in teki dediğim çok insan var ve tanidigim da hakkaten öyle oluyor yani tipin den ben p*çim diye resmen bağırıyor.😂 böyle insanlara ne dersin peki. Çok gördüm çünkü biliyorum

• Ama evet doğru olanı da o zaten konuşup tanımak lazım insanları bende on yargıyı sevmiyorum ama bazı insanlar anlaşılıyor bakar bakmaz onu demek istemistim😊

• yargılayıcı olmak ıyıdır. sonuc sandıgın gıbı olursa uzulmezsın, olmazsa onu yenıden tanımaya karar verırsın.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kaş ya da kulaklarına bak

1|0
    0|0
  • Hepsini olmasa bile halinden tavrindan anlasilir tabi bu cokca insan taniyip zamanla elde edilen bir tecrube insan sarrafi denilen olay bu zaten

1|0
    0|0
    • Aynen insan Sarraf zamanla oluyor insan. Sonrasında ise hiç konuşmaya bile gerek kalmıyor baktığın zaman bile anlıyorsun

• Evet o şekilde işliyor

• Cetvel ile ölçersin. 90 derece dik duruyorsa düzgün biridir.

0|0
    1|0
  • zamanla

0|0
    0|0
  • belli bir zaman geçirmen lazım. öyle hal hareket bir kaç muhabbetle anlayamazsın.

0|0
    0|0
    • Yaşı buyük olan insanlar gerçekten anlıyor çok tecrübe geçirmiş olanlar. Tipine bakmak bile yetiyor. Tabi yaşlı olmayanlar anlamıyor pek

• Anlayamazsın örnek ilk başta çok iyi biri dediğin kişinin ilerleyen zamanlarda öyle olmadığını görebilirsin

0|0
    0|0
    • Yaşı çok büyük insanlar durusundan bile anlıyor ama tecrübesi olan insanlar diyelim. Yani genel olarak nasıl biri olduğunu

• Demekki en ufak küfre bile tahammülü yok sitenin artık 😂

• Öyle galiba neyse ben çıkıyorum iyi geceler sana byby😊

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlariz

0|0
    0|0
  • İlk görüş yanıltıcıdır

0|0
    0|0
    • Değildir büyük olan belli tecrübeleri olmuş olan insanlar yani büyük insanlar ilk görüşte bile anlayabiliyor. Bizim gibi yaşı küçük insanlar anlamaz

• Bir miktar doğrusun fakat bazı insanlar muazzam iyi taklidi yapabiliyor onları tecrübeliler bile paklamaz..

• Bence insan analizinde iyi olan insan herseyi çözebilirsiniz ama çok aşırı iyi olucak 😊

Yükleniyor...