Evlenen kizlarin % 70 koca siddeti görüyor, hala evlenmek istiyormusunuz?

Yapilan arastirmalar bu yonde hala evlenmeyi dusunen kac kiz var?

Güncellemeler:
Artık kızlar evlenenirken çok iyi düşünmeli karşındaki erkeği ne kadar iyi tanıyorsun?

1|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• Bizi babamız el bebek gül bebek büyütsün elin adamı gelsin dövsün. Kızkardeşlerinin başına gelincede racon kesiliyorlar. Ah ah kime güveneceğimizi şaşırdık. Rabbim herkese hayırlı kapılar nasip etsin.

1|1
    0|0
    • Amin cümlemize hayır erkek için zor değil ama kızın başına gelince çok zor..

• 3ay

Teşekkürler 😊

• 3ay

Rica ederim..:)

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlarda şeye sürülecek akıl yok.. Hem giderler hem ağlarlar.

0|1
    0|0
    • Maalesef esas suç kızlarda iyi bir seçim yapamadıkları ve hemen karşısısndakini iki güzel sözüne kapıldıkları için çok çekiyorlar..

• 3ay

Eig için teşekkürler

• 3ay

Rica ederim..:)

Kızlar Ne Diyor 19

• Bekar kalanları da bazen dövmekten beter ediyorlar doğru kişiyi bulmak meselesine katılıyorum. Sevgili şiddeti de var maalesef.

Şiddet problemi ciddi ve Dünya'da da yaygın ve korkutucu boyutta maalesef.

0|1
    0|0
  • %70'in kaynağı var mı acaba?

0|1
    0|0
  • Evlenmiş olmak ya da çocuk yapmak için evlenirlerse tabiki görürler, evliliğin amacı ne ki? Bana göre sevdiğin adamla aynı evi paylaşmak, yeni bir güne beraber uyanmak için evlenilir, böyle aşkla kurulu bir ilişkide de şiddetin yeri yoktur zaten

0|1
    0|0
    • Aynen öyle ama o aşkta bir yere kadar.. Evi, ve kariyeri olmalı..:)

• her erkek aynı olmaz ne malum bizim geri kalan 30 undan biriyle karşılaşmicamız

2|1
    0|0
  • Ben askdan sogudum evlilikden de😂

0|1
    0|0
  • Ronaldo yapmaz öyle sey😪

0|1
    0|0
  • valla benim kriterlerim belli o kişiyi bulmazsam evlenmem.

0|1
    0|0
    • Aynen artık devir öyle. Evlenecek adamın evi olmalı, geçinebilecek geliri olmalı ayrıca üniversite bitirip belli bir kariyer yapmışlarda magandalık yok denecek kadar az.

• bahsettiğim ev gelir vs değildi kafa yapısıydı. iş düzelir her türlü, fakir olması sorun olmaz sıkı çalışırız. ben anlayışlı modern (kafa yapısı olarak) akıllı birini tercih ederim ama bizim millet kadını aşağılayan ırkçılık yapan bir kafa da. öyle biriyle evleneceğime ölürüm daha iyi

• Bencede uzak dur oyle magandalardan...

• Kizlarimizin her biri rambo kesilmis basimiza.. evlendikten sonrada kedicik olursunuz

0|1
    0|0
  • Doğru kişi olduğuna inandığım zaman

1|1
    0|0
    • Bunu nasil anliycaksin ki ayni evde yasamadan huc bir sey belli olmuyor..

• Bilmiyorum işte o derece inandırıcı biri olması lazım zor ikna olurum

• Himmm bencede artik tum kizlar senin gibi olmali artik ask ile evlilik olmuyor

• Hayır

0|1
    0|0
    • Peki neden?

• Aklı sadece bel altı için çalışan ve sapık ve abazaların cinsiyetle evlenmek istemiyorum

• Zaten o saydığım %70 olan kısım bunun için evleniyor ve bir çoğunun ağzı iyi laf yaptığı için kızlarda her söylediklerine kanıyor söylediklerinin %80 i yalalardan ibaret...:)

• Öküzlerle evlenme hayalim yok😂

0|1
    0|0
    • İşte bunu diyorum kızlar akıllı bir evlilik yapmalı bence üniversite bitirmiş, belli bir kariyeri olan evi olan biri olmalı :)

• Ben çevremdeki %30lik kısma bakarım

0|1
    0|0
    • Öyle tabiki bende kız olsam çok sert kriterlerim olurdu inan..:)

• Evlenecegin kisiyi bu ozelliklere gore secicegindrn sorun olmayacaktir 😊😊😊 olursa... (Devamini getirmiyiciym yapacaklarimi tahmin etmissinizdir)😶😶😶

0|1
    0|0
  • Niye kadinla mi evlensinler? ne demek evlenmeyi dusunuyo musunuz

1|0
    0|0
    • Bu bir şans işi çok güvendiğin evlendiğin adamda bir maganda çıkabilir geri kalan %30 unun sana veya bir başkasına çıkacağının garantisi yok.

• Yalniz basima olmeyi planliyom

0|1
    0|0
    • Yok oda belli bir yaşa kadar ama sonrası yanlızlık esas yaşlanınca insana biri gerekiyor..:)

• Gerekmez. Sen bosver beni

• Aaa sen gerçekten ciddisin bu konuda...:)

• Evlilik düşünüyorum bence herkes o duyguyu tatmalı.

1|0
    0|0
    • Tabiki ben yanlış demiyorum zaten benim kastetmek istediğim gerçekten doğru kişiyi bulmaktır..

• Evet düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Iyi o zaman bir an once ya silahlan ya da yakin dogus kurslarina basla..:)

• Beni tanıdıktan sonra el kaldırmaya cesaret edeceğini sanmıyorum hadım etmeye kadar gider sonu

• Awwwwww iste harika bir kiz :)

• Biteceğini umut ediyoruz

0|1
    0|0
    • Bitmez bu ulkede..:(

• İnşallah 😊 sağol varol beyefendi😌

• Aminnnnnnn hanfendi.. :)

• Evlenmeyi düşünmediğim için sorun yok. :D

0|2
    0|0
    • Aynen bende :)

• Allah sizi ileride birbirinize bağışlasın o zaman ne diyim. :)

• Aminnnnnnnnnn cok mersi :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Çocuk yapmak istiyorlar. Durduramazsın. İlla ki anne olma meraklısı kadın çok var. Biz baba olma meraklısı değiliz de. Onların içgüdüsel işte. Bunu istiyorlar illa. Eee, başka yolla niye yapsınlar çocuğu? Evlenmek en doğrusu. O yüzden evleniyorlar çoğunlukla. Çocuk yapmadan, sırf aşıklar diye evlensinler de göreyim. Yıllarca aşk ile yürüsün evlilik bakalım. İlla o meyvesini yapıyorlar aşklarının... :D

0|1
    0|0
  • anlasilmaslik ve bebek gibi aglamalar yuzunden adam gibi konusulsa saglikli bir iliski olsa hicbise olmaz kadin ve erkek yobazsa normaldir

0|1
    0|0
    • Katılıyorum her şey eğitim ve saygı ile alakalı..

• %70 çok değil mi ya.

0|1
    0|0
  • Kavun değil ki koklayasın

0|1
    0|0
  • 10-11 yasına kadar kız kardesimi deli gibi döverdim. Hastanelik etmistim 1 kez. Sonra ne olduysa değistim artık 9-10 senedir dovmuyorum. Kendimi karıma sakliyorum 😈😈😈😈

0|0
    3|0
Yükleniyor...