Niye sevilmiyorum😑😳😶😕😏😐😔?

Okul varken arkadaşlarım vardı şimdi mezun oldular öküz öldü ortaklık bitti hesabından bir kişi bile aramıyor😔 Hepsi ya evlendi ya nişanlandı beni bir kişi bile sevmiyor yüzüme bile bakan yok acayip boşlukta hissediyorum evden çıkmıyorum😔 Var mı benim gibi olan😔?

0|2
16|49

En İyi Erkek Görüşü

• Belki dekolteden dolayıdır.

0|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seni 659 mavili ve de 38 pembeli takip ediyor, sen ise kimseyi? Az mı pohpohladılar? Memeleri açmak zekice ama mandıra ineği gibisin ve yüzden kurtarmıyorsun... yani diyeceğim o ki fazla şansını zorlama. Yat kalk dua et o kadar takipçin olduğuna. Bana sorarsan sana onlar bile çok asdfg

0|1
    0|0
    • İstersem çıplak poz koyarım bu kimseyi ilgilendirmez bu bir. Kilomdan fiziğimden gayet memnunum bu iki. Takip etmeleri hepsiyle konuştuğum anlamına da gelmez bu da üç. Beni tanımadan etmeden bu kadar saldırman yersiz ve saçma.

• Kimseyi kaale almayarak yalnızlığını perçinliyorsun yazık etme kendine

• Ya tamam bende açık poz verenlerden pek hoşlanmıyorum ama sizin gibi insanların hayatlarına karışan burnunu sokan insan (!) lardan tiksiniyorum SİZENE ULAN SİZENE?

Erkekler Ne Diyor 48

• O değil de dekolte yakıcıymış.

0|1
    1|1
  • okul bitince oyle olur askerden donerken gorusuruz dedik simdi herkes bir yana dagildi

0|0
    0|1
  • Sen sopalıksın çünkü

0|1
    1|1
  • gereksizsindir

1|1
    0|0
  • takipcilerinden sec bir kactane arkadas :)

0|0
    0|0
  • Merak etme hepimizn başında aynı dert. Şu an olduğu gibi sanal ortamda takılarak reel dostlarımızla arayı açıyor, yerine yüzlerce binlerce sanal arkadaş ediniyoruz. Benim arkadaşım olsan ben arardım seni:) hem hemşeriyiz de.

0|1
    0|0
  • Insanin tek arkadasi esidir, bugun olan yarin olmaz, gercek hayati gormeye baslamissin ne guzel isde, dert ettigini bak. He bazen arkadas olur ama senelerin verimidir, ama herkes kendi kendine bu dunyada tekdir

0|0
    0|1
  • genelde öyle olurmuş pkul bitince

0|0
    0|1
  • seni belediye... neyse söylemicem :D ffffgfgff

0|1
    0|0
  • Yazik bu kadar guzel bir kiz nasil bu duruma düşebilir :)

0|0
    0|1
  • insan hayata atılınca herşeyı bir kenara bırakıyor geçim derdine düşüyor seni beni kim arar bu saatten sonra takmaaa

0|0
    0|1
  • Var aynen, herkes eşini buluyor uçuyor yuvadan🙁🙁😕

0|1
    0|0
  • dur kıyamam ben arayım bari :P

0|0
    0|1
  • Dikkatini başka yerin çekiyorsa yüzüne bakmayabilirler

0|0
    0|1
  • Geçer onlar alisirsin

0|0
    0|1
  • aynı sorun bizde de var çocuk benim sayeme yurtta g*tü rahat yaşadı dayak yiyecekti arka çıktım şimdi selam vermiyor

0|0
    0|1
  • Senin gibi olan yok. Hepimiz evlendik, nişanlandık. Okuldayken sana katlanıyorduk ama artık bizi rahat bırak :D :D

0|0
    0|1
  • Geçer geçer.

0|0
    0|1
  • Walla aynı durumdayım yani evden çıkıp işe gidiyorum ama 3 Üni okudum arkadaşlarım çok vefasız çıktı hatta bugün birini aradım teğmen olmuş sırf sohbet edelim diye adamı uykudan uyandırdım 😊😊😊

0|0
    0|1
  • Hayat boyle birsey iste.

0|0
    0|1
  • O gogus buyuk zaten mutlaka biri gelmeli

0|0
    0|1
  • Şans yok

0|1
    0|0
  • Ahahaahah :D Aramızda sevgi toplayıp sevelim seni :D

0|0
    0|1
  • Su akar yolunu bulur akisina birak kanka oyle menfaat pesinde olan insanlar demekki olmadigi daha iyi bosver

0|0
    0|1
  • bende sevilmiyorum boşver

0|1
    0|0
  • Sarı kafalara bir kerecik olsun şans versen kısmetin açılır. Ciddiyim.

0|0
    0|1
    • Nasıl yani?

• Cidden yok ya😑

• Dışarıya karşı fazla mı sert duruyorsun?

• Benim şuanki halimi yaşayan bir insan evladı yanlız değilmişim olleey şimdi bunun rahatlığıyla ölebilirim teşekkürler.

0|0
    0|1
  • Belkide sen sevemiyorsundur? Yani seni seven vardır?
    ya da sevilmek için uğraşmıyorsundur. Duvarların vardır?
    Teoman - yıldızları yakalamak
    ;)

0|0
    0|1
  • dilin sivridir belki
    yoksa güzelsin

0|0
    0|1
  • Al bende öyleyim.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 15

• Sevilme

1|1
    0|0
    • BÖyle bir beddua da ilk defa duydum ha pardon bir de yıldız tilbenin şarkısında var 😜😜😜

• Aynısı benim de başıma gelmişti.
    Liseden mezun olduktan sonra arkadaşlarım başka şehirlere okumaya gitti. Görüşemedik. Facebookta, buluşma sözleri verdik ama tutamadık.
    Yeni ortamlara girip, yeni arkadaşlar edinmeyi bilmek gerekiyor: Çok sevsek de bazı insanlarla bağımız zaman için de kopuyor. Bu sevilmemek ya da istenmemek değil.

0|0
    0|1
  • Canisi hayat bu. Kimseye bağlamayacaksın. Arayıp sormayanlarin arkasından üzülmek niye? Gençsin yeni yeni arkadaşlıklar edin. Keyfine bak.

0|1
    0|0
  • Bazı arkadaşlıkları okul bitene kadar ışte..

0|0
    0|1
  • Yüzün gülmuyor😄

0|1
    0|0
  • Beni sevmiyor kimse annem dışında

0|1
    0|0
  • Bir geceliğine benim olur musun?

0|0
    0|1
  • E ne bekliyordun? Sen samimi olduklarını falan mı düşünüyordun?

0|0
    0|1
  • Olmaz mi beya uzulme tek degilsin 😂🤗

0|0
    0|1
  • Benim de öyle üniversite okuyorum aynı şehirde olduklarım var bikere bile görüşmedim

0|0
    0|1
  • İse girince yeni arkadaş bulursun bölüm ne

0|0
    0|1
  • Yok senin gibi olan..

0|0
    0|1
  • Bende sevilmiyorum umurumda değil aslinda

0|0
    0|0
  • Üniversite mi? Bende seneye son sınıfım bitecek tavsiyen var mı :/

0|0
    0|0
  • Sen sitenin "herkes beni sever ben güzelim ince belliyim" diyen kızı değil mısın, nasıl sevmezler seni? :/

Amaan, demek ki mecbur arkadasliklarmis. Boş ver, bulursun yenisini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...