Yaşamak için güçlü bir nedeniniz var mı?

Yaşamak için güçlü bir nedeniniz var mı ?
varsa nedir, kimdir?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuklarım onlara iyi bir gelecek sunma kaygım ve çabam. O görevim de tamalanıdıktan sonra... Alo Houston beni duyabiliyormusun Tanrıya söyleyin Mision Complete. Beni alabilir artıkın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi evde iki tane kedim var, ölürsem, bu farkedildiğinde defin, cenaze, yas derken kimse onları düşünmez. Yemek yemeleri, taranmaları, yıkanmaları, öpülmeleri ve benimle uyumaları gerek. Bunlara muhtaç onlar. Mahrum bırakamam...
    Annem var, o da çok üzülür. Eski yalnız yaşantısına geri döner. Vasiyetlerime yerine getirmek adına uğraşırken ölür bir kere, stresten ve yorgunluktan! Kendisin çok acelecidir de.
    Ha, bir de babam var. Kardeşimi görmem için sabırsızlanıyor. Yarın bana sarılmak için de sabırsızlanıyormuş.6 aydır görüşemedik. Onu hevesini de kıramam. O benim çokça hevesimi kırmışken.
    Arkadaşlarım var, ben olmazsam kimin arabasında uyunacak, kim kafa kıyakken evine götürülüp ilgilenilecek? Ya da kime kahkahalar ile gülünecek... Hatta en önemlisi ve ilginci: Evlenmeyeceğimi iddia ettiğim halde, evlendiğim gün kimin düğününde tavuk kostümü giyileceği vaat edilecek?
    Sokakta beslenecek çok can, evde demlenecek çok çay, ve beni sarhoş edecek çok fazla bira var. Hiçbirini, hiçbirini yarı yolda bırakamam. Buna ben razı olsam vicdanım razı olmaz. Ben el versem, gönlüm el vermez.
    Dünyama bunu yapamam.

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yok, ama yaşıyorum işte yine de. Yok diye, kendimi öldüremem ya? Öleceğim güne kadar, nedensiz bir şekilde yaşayacağım... :D

1|0
    0|0
  • yaşamak için var

1|0
    0|0
  • İnancım var.

2|0
    0|0
  • Yok :)

1|0
    0|0
  • Var.. Hayat güzeldir. Ölüm ise soğuk..

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Varr

1|0
    0|0
  • yok bir alamı yok

1|0
    0|0
  • yok.

1|0
    0|0
  • Emanet taşıyoz canı apla

1|0
    0|0
  • Var geleceğim hayallerim

1|0
    0|0
  • Benliğim var benliğimi korumak için vede benliğimle ölmek için

1|0
    0|0
  • Yaradan öyle emretmiş yetmez mi?

1|0
    0|0
  • intikam almadan ölmeyi düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Ailemin tek cocuğu olmak

1|0
    0|0
  • Var ama yok

1|0
    0|0
  • Haya felsefem

1|0
    0|0
  • annemi üzmemek

1|0
    0|0
  • Yaşamak için en büyük neden yaşamaktır

1|0
    0|0
  • intihar sonucu sonsuz cehennem ve ailemin üzülecek olması. hayatta tutan nedenler bunlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...