Kız kuzenimin iç çamaşırını gordum ve gormemi istedi ki öyle bir şey giydi evde. Amacı ne?

Bu gün 1 saat kadar evde yalnızdık ben 19 o 29 yaşında altına şeffaf bir pijama giymiş içinde kırmızı şeyi belli oluyordu ama hiç bir şey olmadı sonra kocası geldi zaten bana bakıyor arada ama dikkate almiyorum gerçekten istiyorsa yapmalı mıyım yoksa zinadan da çok korkuyorum lan

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• gel cocugumun babasi ol diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok büyük günah kardeşim ne giyerse giysin ne yaparsa yapsın kendine hakim ol zinaya yanaşma. Allah yardimcin olsun...

0|0
    0|0
    • Tamam yapmıcam Allah korkum var

• Şöyle ki ben normalde yüz yüze baktığım insanla böyle bişey yapmam ama olgun insanlardan çok hoşlanırım ondan 2 kat hoslaniyorum ki eğer gelir yanımda öyle bişey yaparsa kesinlikle kendimi tutamam yani imkansız diyorum sadece

• Tabi sen bilirsin de elinden geleni yap bence çünkü gerçekten çok yanlis zaten sen de farkindasindir ben sadece hatirlatiyorum bazi seylerin aklini başından almasına izin verme...

• Yapma günah ayıp yanarsın

0|0
    0|0
    • Ama öyle şeyler giymesin ben gidecek yerim olmadığı için bu şehirde onda kalmak zorundayım gorunce insan kendini tutamıyor

• Onu böyle giyinmemesi konusunda uyarmalısın ben zinaya ne olursa olsun karşıyım

• Tamam yapmıcam

• Şeffaf tayt ne be 😯

0|0
    0|0
    • Tayt değil kumaş üstünde çiçekler var ama o rengi beyaz içine farklı renk giyince belli olmuş

• Yürü git lan günah günah Allahtan kork

0|0
    0|0
    • Ama öyle şeyler giymesin ben gidecek yerim olmadığı için bu şehirde onda kalmak zorundayım gorunce insan kendini tutamıyor

• Sacmalama ya bahanen bu mu aklin yok mu senin

• Ya varda yapmicam

Erkekler Ne Diyor 2

• eminim ki senin için yapmamıştır.

0|0
    0|0
  • Yapma reis uzaklaş oradan.

0|0
    0|0

• Baban, annenin yanına git.

Yükleniyor...