Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

Evet KS konu şu kii ; yıllarca kızına taciz (tecavüz) eden bir baba ve kızı yirmi yıl sonra bu babayı öldürmek istiyor.
Öldürdükten sonra kız herhangi bir ceza alır mı ( hukuki) ?
+Trol değil olsa gizli olurdum.
+Bu kız sen misin diye sormayın ben değilim.
+Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Güncellemeler:
Arkadaşlar olay gerçek , yaşanmış bu konu hakkında yalan veya trol soru mu olur Allah aşkına?

2|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Allah kolaylık versin çok zor bir durum kızın psikolojisini anlayıp ceza vermemek mantıklı olurdu ama ne yazık ki hukuki kurallar böyle yürümüyor. Polisten koruma talebi alsanız veya bir avukat bulup babaya bu konu hakkında dava açılsa daha mantıklı olur belki kızın sinirini, bozulmuş psikolojisini ve yaşadıklarını unutturmaya yetmez ama ceza alması da aradan çıkmış olur.

1|0
    0|0
    • Bunları düşünüyoruz ama adam (kii hala adam diyorum ) o pislik öz kızına bunları yapacak kadar büyük bir ruh hastası , diyelim ki hapisten yırttı bir şekilde gelir ve o kızcağıza zarar verir buna neden olacak bir hata yapmak istemiyoruz.

• Bu işleri gizliden gizliye yürütmek daha mantıklı olur Allah yardımcınız olsun

• Sağolasın.

En İyi Kız Görüşü

• Ülkede öyle bir adalet sistemi var ki.. Malesef uzun süre hapis cezası alır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Elli sene geçse dahi ceza alır.

1|0
    0|0
  • Ceza alır.

1|0
    0|0
  • ya adam öldürme cezası alır ama psikolojik ve travma olaylarını mahkeme kız için cezada indirim oluşturucu unsurlar olarak görebilir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • İndirim alacağı kesin de ne kadar kalır dört duvarda o sorun hem zaten psikolojik sorun yaşıyor..
      Teşekkürler.

• işte cezası nedir onu bilmiyorum o biraz net bilgiye dayalı , kitaplardan ya da internetten cezası hakkında araştırmalısın

• Araştırdım ve hiç bir kanıt yok elimizde bunun için hukuki bir süreç başlamalı yazıyor , kızı tehlikeye atacak bir şey yapmak istemiyoruz sonuçta bizim haberimizin olduğunu bilmiyor o aşa*ğılık.

• Ceza alır, ama baya bir indirim alır yani.
    Buna benzer bir yaşanmış olay vardi avustralyadaydı sanırım öz babası kızına yıllarca tecavüz ediyor ve onun çocukları vs oluyor karısıda biliyor durumu ve ses çıkartamıyor.

1|0
    0|0
  • Alır almasıda lazım olay esnası dışında olursa çünkü sistemin yürümesi için gönlümden böyle bişi geçmez ben olsam madalya veririm

1|0
    0|0
  • devlet konunun ne olduğuna bakmaz , sonuca bakar ama sen genede öldür

1|0
    0|0
    • Ben olsam çooktan öldürmüştüm..

• e abisi tarafından tecavüze uğrayan kız , diğer abisine şikayet ettiğinde , tamam ben söylerim bida yapmaz demesine ne demeli. neyse piskoloji mi bozuyo böyle şeyler , sizde inş. bir çözüm yolu bulursunuz

• Sağolasın.

• Tecavüz esnasında kendini koruma amaçlı öldürse suç olmaz ama 20 yıl sonra yaparsa bu intikam olur ve tasarlanmış suç olur yani

1|0
    0|0
  • Elbette ceza alır. İyi hal indirimi de alacaktır tabi kanıtları varsa

1|0
    0|0
  • Nolursa olsun 1 insani ölduruyorsa ceva alir bence ama hafifletici nedenlerle ceza indirimi uygulanir.

1|0
    0|0
  • o kız o adamın değil bence, çünkü hiç bir baba kızına tecavüz etmez, annesine bir sormak lazım, eğer öyle birşey varsada kızın ceza almaması gerekir ki, eşini öldüren bir kadını srebest bıraktılar biliyosunuzdur

1|0
    0|0
    • Öz ve öz kızı , ortada yıllarca zorla yapılmış tecavüz var..
      Anne bundan yıllar sonra öğreniyor bunları.

• @Jeyson Ailenin hiç bir şeyden haberi yok.

• izlediğim haberi diyom vardı

• ceza alır ama nevsimüdafa olduğu için haffiletici sebeplerde varsa para cezasınada çevrilebilir ama tabi bu hem hakimin hem savcının hemde polisin elinde

1|0
    0|0
  • Evet alır. Maalesef..

1|0
    0|0
  • Alır.

1|0
    0|0
  • Kanıt varsa ceza alır kesin.
    Tabi iyi halden falan fazla uzun yatmaz.
    Yoksa ceza almayadabilir?

1|0
    0|0
  • alır tabiki suç

1|0
    0|0
  • Kasıtlı adam öldürmekten alır olayın ne olduğu önemli değil senin ne yaptığına bakar hukuk

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Maalesef alır.

2|0
    0|0
  • Alır kasten adam öldürme

1|0
    0|0
  • Alır tatlım kasten öldürüyor devlet buna bakar

1|1
    0|0
  • Ceza alır

1|0
    0|0
  • Öldürmek yerine suç duyurusu yapmalı idi.

1|0
    0|0
  • Her ne olursa olsun kesinlikle ceza alır.

1|0
    0|0
  • o şerefsiz için elini kana bulamasın, çok hasta ruhlu insan var onların eline teslim etsin...

1|0
    0|0
  • Alır. Belki cezada af felen yaparlar ama ceza alır.

1|0
    0|0
  • Alır ama ne derece alır bilemem

1|0
    0|0
Yükleniyor...