DÜNYADA KIZLARA LAF ATAN TEK ÜLKE BİZ'MİYİZ?

Herkese merhaba bizim toplumumuza empoze edilip normalleştirilen olaylardan birisidir kızlara laf atmak yer mekan bulunduğun konum hiiiç önemli değil her an karşılaşılacak durumdur merak ediyorum 'heyy yavrum bastığın asfalt olayım' diyen başka kaç Ülke vardır :D

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bakın arkadaşlar elbet ki bizim ülkemizde belki daha fazla bu laf atma ama mantıklı bir düşünün biz dinimiz gereği namus kavramı var yani bizim ülkemizde bir kız birisiyle ilişki yaşadığı bilinse bacım diye adı çıkar ama yabancılarda bu yok 18 yaşını geçtikten sonra ailesi kız ya da erkek karışmıyo yani kız istediği erkekle yatıp kalkar buna aile dahil hiç kimse bişey diyemez onlarda olmaz mı böyle bişey tabi olur niye her kız her erkekle yatar mı bence serbest olsa da kimsenin istemediği biriyle yatacağını düşünmüyorum bu yüzden bir erkek o kızı elde edememişse onu rencide etmek küçük düşürmek için laf atıyıdur yani bizim ülkemizde de öyle yok kız açık giyinmiş kesin bacım gözüyle bakılıyo haaa kızların açık giyinmesini savunmuyorum kesinlikle sadece herkes özgürdür bu yüzden kimse kimsenin hakkına giremez her neyse çok uzadı galiba Görüşüm bu kadar uzun uzadıya yazacak çok şey var ama neyse artık anlamak isteyen bu kadar laftanda anlar ne demek istediğimi 😀😀

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Kaba erkek modeli. Laf atmak ayıptır. Tanımadığın birine neden laf atasın ki? Ancak hödük olmak gerekir. İçki de, sigara da içer bu kişiler kesin. İyi muhitler de bunlar olmasa da, sarhoşlar laf atar bu sefer. Kadın olmak zor be. Hiç erkeklere laf atan görmedim. O yüzden rahatız. :D

1|0
    0|0
  • Değiliz. ABD'de ne kadar oluyor fakat kimse görmüyor. Bizim ülkede herşey çok güzelde mahvedildi hepsi :(

0|0
    0|0
  • Bütün dünyayı gezmek lazım

0|0
    0|0
  • amerikadada var'' Westernized'' butun ulkelerde var cunku bu duzen duzen degilir

0|0
    0|0
  • Hayir amerika da da var

0|0
    0|0
  • fransanin heryeri abazan...

0|0
    0|0
  • Kizlarinda erkeklere laf attigi tek ulke belkide:))

0|0
    0|0
  • haıyr geçenlerde bir video izledim amerikada var karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Biz kadın polis görsek vur beni deriz😃

0|0
    0|0
  • Bizimki neki sen birde abdyi italyayı gör

0|0
    0|0
  • portekiz ve ispanyollarda çok laf atar benm oynadıgım oyunda gördüğüm bunlar

0|0
    0|0
  • Talep var ki yapılıyor?

0|0
    0|0
  • yabancı ulkedekıler dırek teklıf edıyor

0|0
    0|0
  • O yüzden gidiyorum buralardan

0|0
    0|0
  • yurt dışında da kızlar teklif ediyo diyorlar :d

0|0
    0|0
  • Tek ülke değiliz laf atmada.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir de çok haklıymış gibi türk kızları en ufak bir cinsellik sorusunda saçma sapan tepkiler veriyor yabancı kızlara bakın öyle mi deniyor yazık gerçekten

0|0
    0|0
  • En azından sempatik asılıyorlar hey baby mi densin isterdin hı. m

0|1
    0|0
    • bizimkiler laf atmıyor resmen taciz ediyor çok ürkünç bazıları :D

• Hayır tek ülke Türkiye değil

0|0
    0|0
  • hayır her ülkede var ama türkiye birincidir

0|0
    0|0