Sevdiğiniz bir insanı kaybettiniz mi?

sevdiğiniz bir insanı veya yakınınızı kaybettiniz mi? Ölüm acısını nasıl dindirdiniz? Üzüntünüzü nasıl bastırdınız?

• evet :(
    70% (46)76% (28)72% (74)Oy Ver
  • hayır
    30% (20)24% (9)28% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Herkesin başı sağ olsun. Gerçekten çok kötü bir durum. Bir daha o kişiyi hiç görememek, ona hiç dokunamamak, hatıralarını etrafta görmek çok ağır çok üzücü bir durum. Ama güçlü kalmaktan hayata devam etmekten başka çare yok. En iyisi o kişiyi iyi hatıralarıyla anmak...

1|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

• evet ablamı zor ve uzun bir sabır gerektiriyor, ama zaman insanının yaralarını sarıyor tekrar hayata bağlıyor sonrasında. . böyle bir şeyi kimse görmesin yaşamasın isterim..

1|0
    0|0
    • ne kadar zaman alıyor normale dönmen?

• bu insanın sabrına ve dayanma gücüne göre değişir, kimi 6 ayda kimi 1 yılda belkide daha uzun.. bu zaman icinde o kişinin psikolojisi kendini iyi etme durumu destek çok etkendir

• 3ay

Teşekkürler EİG için

En İyi Kız Görüşü

• Evet A. Bir çok sevdiğim insanı kaybettim. Ve hala onlar ölmüş olmalarına rağmen onları özlüyor ve eskisi kadar seviyorum. Aşk , sevgi öyle kolay bitmiyor

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Abimi kaybettim

2|0
    0|0
  • Babamı yanlış bir teşhisin sonucunda kaybettik. Hastalık teşhisi koyulduktan sonra canla başla, özveri ile babamıza baktık. İçimiz çok rahat ve müsterih. İlk başta çok zor oluyor kabullenmek. Zaman geçse de etkisi gitmiyor. Ama hayat devam ediyor bir şekilde. Kabullenmek zorunda kalıyor insan. Hatıraları her yerde. Babam, canım babam en son anına kadar yanında oldum. Güzel kokunu her zaman çektim içime. Kokun yüreğimde, güzel bakışların aklımda, bizlere öğrettiğin ve emanet ettiğin şekilde ailemize sahip çıkıyoruz. Mekanın cennet olsun yakışıklı, karakterli, iyilik timsali insan.

0|0
    0|0
  • Bir değil çok kaybettim.. Üzüntü yasanmali. Zaten bastırıp unutmak mümkün değil.

1|0
    0|0
  • Annemi kaybettim. 6,5 sene oldu. Zaman hafifletiyor ama hala içinde yaşıyor.

2|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Babamı kaybettim.

1|0
    0|0
  • Annemi alışverişte kaybetmiştim küçükken çok korkmuştum lan

1|0
    0|0
  • Her kez bir gün toprak olacak.

1|0
    0|0
  • Çok zor bir durum anlatmak istemem anlamaz aynı acıyı yaşamayan

1|0
    0|0
  • Cenaze Namazlarını Kıldım

0|0
    0|0
  • Bastıramadım.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bana hala daha şaka gibi geliyor mesela

0|0
    0|0
  • alex gitti dağa ne olsun aa. qq. :(

0|0
    1|0
  • Bu yuzden sevdiklerimizden önce ölmeyi dilemek en güzeli.

0|0
    0|0
  • Evet öldü ama kalbimde

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet kaybettim

2|1
    0|0
  • Kaybettim ve hâlâ aklımdan çıkmıyor ölüm acısı dinmez

1|0
    0|0
  • en cok sevdigim kisiyi yegenimi kaybettim ama engelliydi onun icin daha iyi oldu diyerek kendimi teselli edip durdum

1|0
    0|0
  • En yakınım olarak dedemi kaybettim. Ne yazık ki ölümler hiç olmasa ve hiçbirimiz bu acıyı tatmasak. Ama böyle birşey söz konusu değil. Her canlı bu acıyı mutlaka tadıcak. Aynı ölüm gibi. Herkesin başı sağolsun...

0|0
    0|0
  • Dört kuzenimi kaybettim. Hepsinin yeri ayrıydı bende

1|0
    0|0
  • özlüyorum

1|0
    0|0
  • Hayır, Rabbim kimseye göstermesin inşallah.🙏

1|0
    0|0
  • Babamı

1|0
    0|0
  • Abim.

1|0
    0|0
  • Bastıramadım.

1|0
    0|0
  • Öldüğünü bana söylememişlerdi. 1-2 yıl sonra öğrendim. Tepki verememiştim.

1|0
    0|0
  • Sevmediğim bir yakınımı kaybettim. Özlemedim. Belki sadece 3 kez özledim.

0|0
    0|0
  • Derdini veren Allah dermanını da veriyor. Eğerki kaybedilen anne beya babaysa acısı hiç geçmez ama en azından zaman geçtikçe daha dayanılabilinir bir hale gelir.

0|0
    0|0
  • Ohoo sayamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...