Kapalı kızlar hakkında sorularım var?

Ben kapalı kızların nadir olduğu memleketten hatta bizim bölgede hiç yok gayet normal selam verilen muhabbet ettiğim bölgeden istanbula geldim kapalı kızlar ile ilgili bazı uyarılarda bulundular tam bilgi almak istiyorum. Erkekler selam vermelimi? Bize gelen komşuya selam veriyorum bazen alıyor çoğu zaman almıyor bazende kendi selam veriyor elini uzatmıyorlar yok abdestleti bozulurmuş. Bazende tv izleyip oturduğumda geliyorlar salona ne meraba ne birşey kendi evimde selam vermiyorlar hatta rahatsız ediyorlar hiç umurları değil sonra kalkıyorum kapalı kız gördümmü ne yapacağımı şaşırıyorum örn. kasiyere para uzatıyorsun almıyor sonra uyardılar yok yere bırakmalıyım onlar alırmış bir soru soracağım soramıyorum yanlış anlarmı cevap verirmi vermezmi hep onalarla arkadaşlık kurulmazmı anlamadım bilgilendirirseniz sevinirim...

Güncellemeler:
benim olduğum bölgede normal vede anarmol hiçbir durum yaşanmıyor ne tecavüz nede başka birşey gayet rahatız sevgi ve saygılıyız. Kapalılık tamam ama selam vermeme cahillik ve kabalık gibi geliyor dağdan inmişler sanki
yok bu kapalılar bana göre değil hacıı

1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...