Kendiniz hakkında itiraf etmek istediğiniz çarpıcı bir gerçek var mı?

Benim İslamofobik olduğumu Müslümanları, Hristiyan ve Yahudileri sevmediğimi bir kısmınız zaten biliyorsunuz. Satanist olduğumu da bir kısmınız biliyorsunuz. Gay veya biseksüel olduğumu da bir kısmınız biliyorsunuz. Benim hakkımda bilmediğiniz son bir şeyi açıklıyorum:Muhtemelen nickimden Atatürkçü olduğumu düşünüyorsunuzdur ama yanılıyorsunuz aynı zamanda Atatürk karşıtıyım.

Güncellemeler:
Benim gerçek dostlarım (Ateistler, Deistler, Agnostikler, Satanistler) 💋
L (G) BT 🌈💋

2|2
15|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• BEN okulumu bitirip paramı kazanmaya başlayınca Travesti olucam evet transseksüel değil shemale olacam ben buyum sapı olan bir kız olucam ben TRAVESTİYİM

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• İtiraf ediyorum, senin her şeye karşı yani farklı olmak için kendini iten bir ergen olduğunu düşünüyorum.

10|1
    0|3
  • Tamam ben de Agnostigim ve kesinlikle cinsel tercihlerine de saygı duyarım homofobik değilim ama yazdığın bu paragraftan çıkardığım kadarıyla senin kişiliğin oturmamış kimileri gibi ben de ergen olduğunu düşünüyorum kardeşim

3|2
    0|2
  • Neden Atatürk karşıtısın ki?

0|2
    0|0
    • Çünkü Atatürk bir Müslüman'dı. Müslümanlar bana hayatım boyunca acı ve ızdırap çektirmekten başka bir şey yapmadı. Ben öyle zannediyordum ama Atatürk Müslüman değil masonmuş @Yavruköpekiçin öyle söyledi o yüzden artık onu seviyorum.

• @_TürkErkeği_ Yaşın 18 görünüyor , 18mişsin gibi konuşacağım. Reşit olmuşsun. Kendi bilgini , araştırarak sorgulayarak öğrenebilirsin.
      Recep Tayyip Erdoğancı bir kızın söylediği bir söze inanıp buraya gelip satabiliyorsan , reşitliğin hiçbir anlamı kalmamıştır.
      Bir ülkeyi içten fethetmektir en mükemmel yıkış yolu. Bunun yolu da , halkının liderlere olan saygısını , güvenini kaybettirmekten geçer. Tüm dünya Atatürk hayranıyken , neden Türkiye'de sence çoğu kesim Atatürk'e düşmandır sence?

• yanlış yoldasın cehennemde yanacaksın sjjsjs

2|1
    1|2
  • Yaşamayada karşı olda bizde kurtulalım sende bence senin henüz karakterin oturmamış ne olduğuna ne yapmak istediğine karar veremiyorsun

1|2
    1|0
  • Atatürk karşıtı olmasan iyi, gerisi önemli degil

2|2
    1|2
  • Bizde seni seviyoruz💋💋😂
    Spiritual satanistim değiştirmeyi düşünüyorum.
    Biseksüelim.
    Bir eşcinselin çocuğuyum ( lanet olsun bana )...
    Çok kararsiz birisiyim
    Melezim
    Başka neyi itraf edeyim😂😂

0|2
    1|0
  • Satanist? Hani su bazi masum canlari kesip kaniyla sarhos olan. Ben de merhametsiz hicbir inanci-akimi-insani sevmiyorum

0|1
    0|2
    • Müslümanların katil olduğu Satanistlere göre daha çok görülmüştür.

• Sana katılıyorum.
      @konçuy_ 👍

• @Kayıkçınınküreği :)

• Hakkımdaki çarpıcı gerçeği itiraf ediyorum, saat 23.41, susadım ama mutfağa gitmeye üşeniyorum.🙊

0|2
    0|0
  • Sen dünyaya karşı olmaya gelmissin bence bu karşı olduğun şeyleri sırf karşıt olmak için karsisin

2|1
    0|2
  • Bence yaşama sen. Senin psikolojin bozuk. Bende senin gibi insanlara karşıyım. Dini ırkı ideolojisi ne olursa olsun bütün insanları (insan olanı) kucaklarım. Humanistimdir. Bir tek senin gibilere alerjim var !

0|0
    0|2
    • Ayrıca LGBT'lere (Bununla ilgili bir Bence bile paylaştım) ve müslüman olmayanlara karşı hep saygı duymuşumdur. Bende eski deistlerdenim..
      Ama saygı duyulmayı bekleyip kendinden olmayan herkese karşıysan hele heleki sana bu ülkeyi veren Atama karşiysan kalk s*ktir git burdan !!

• Evet annem babam Müslüman ve anketi yapıp aslında Türklerin çoğunluğunun Atatürkü sevmediğini görmüş olacağız.

• Uuuf hala bos boş konusuyorsun ya. Takilmissin bir lafa baska da bir b*k dedigin yok. Bende sana kalkmis laf anlatmaya calisiyorum.

• Ben de biseksüelim ona bir şey demem de Atatürk karşıtlığı neden?

2|0
    0|3
    • Çünkü Atatürk bir Müslüman'dı.

• Ne yaşattılar bilmiyorum ama garip

• Sizin gibi insanların boşa nefes tüketmemesi dileğiyle umarım bir an önce intihar edersiniz de dünya için bir iyilik yapmış olursunuz. Türkler'in bir çoğunun Atatürk'ü sevdiğine inanmıyorum buna dair bir ankette yapacağım.

• Ataturke laf yok konusma fazla

1|0
    0|5
    • Çünkü Atatürk bir Müslüman'dı.

• Ay herkese aynı şeyleri yazıyor bu hahahaha bozuk plağın takıldığı gibi takılmış hahahah

• @Kayıkçınınküreği aynen neyin kafasini yasiyo , muslumanlar aci cektirmismis hicte aci cekiyo gibi bir hali yok

• bende seni sevmiyorum. gaylerden. islamofobiklerden tiksiniyorum. ayrıca senin Türk olduğuna inanmıyorum. sen insanlığa karşıt doğmuş birisin. ya da anarşist göstermeye çalışan ergenin birisin.

1|1
    2|4
    • Türklerin bir çoğu Atatürk'ü sevmiyorlar Atatürk'ü sevmemem benim Türk olmadığımı göstermez. İşte bu yüzden İslamofobik ve anarşistim:Müslüman olmayanlara ve LGBT'ye saygı duymadığınız için. Hiç bir zaman da sizlere saygı durmayacağım.

• Sizin gibi insanların boşa nefes tüketmemesi dileğiyle umarım bir an önce intihar edersiniz de dünya için bir iyilik yapmış olursunuz. Türkler'in bir çoğunun Atatürk'ü sevdiğine inanmıyorum buna dair bir ankette yapacağım.

• Lan hala konuşuyon mu sen.

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...