Bu dünyada kadınlar mı daha güçlüdür erkeklermi?

fiziksel olarak güçlü olabiliriz ama her güçlü erkegi kediye çeviren bir kadın çıkıyor ya sizce kadın mı erkekmi daha güçlüdür

0|0
15|8

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar farklı yaradılıştadır erkekler gibi değildirler.. bir erkeği cezbeden şey ilk olarak kadının güzelliği ve vücut yapısıdır.. ama gelin görün ki kadınlarda bu iş böyle olmuyor.. hiçbir kadın sadece erkeğin çıplak vücuduna bakarak tahrik olmaz.. kadını tahrik eden şey nedir bilirmisiniz?
    ''lüks ve rahat yaşama özlemi...'' erkekse bunun için bir araçtır..
    erkeğin bıraktığı intiba bir kadın için herşey demektir !!
    ''zengin giyimli ve havalı bir erkek'' ...
    işte bu kadar basit... yakışıklılık , adaleli vücut vs hiç önemli değil.. belki genç kızlık döneminde okula giderken kısmi olarak önemli olabilir ama yaş ilerledikçe o duygu kaybolur ve yerini tamamen para özlemine bırakır..
    kadınlar o yumuşak tenlerinin altında korkunç bir maddecilik barındırırlar !!! o kadar ki, inanın lenin marks bile o nispette maddeci olamaz..
    erkeklerse tam tersi anında kadının vücut güzeliğinin tesirine giriverirler.. kadının zengin olması falan 2. planda kalır..
    bazen şüphe ediyorum kadın orgazm olurken bile rol mü yapıyor diye !!! bunu yapan çok kadın var biliyomusunuz..
    eğer zenginseniz ve beraber olduğunuz kadının sizi sevdiğini düşünüyorsanız yüzde 99 nokta 99 oranında yanılıyorsunuz !!!
    kadınları iyi tanıyan biri olarak söylüyorum ve adımı nasıl biliyorsam bunu da o şekilde biliyorum..
    erkekler fizikman güçlü olmalarına rağmen ruhen saftırlar..
    kadından dürüst olmasını beklemek taştan su çıkartaya çalışmak gibidir !!! çünkü kadın erkeğin gözünün içine baka baka gerçeği inkar eder ve bundan rahatsızlık da duymaz...
    artık tiksinti geldi.. bedenim kadın vücudunu özlerken diğer taraftan ruhum da iğreniyor...

0|1
    0|0
    • eyvallah ne mutlu gerçeklerden kaçmayana

• ne yazıkki dogru söylüyorsun dostum.)

• Yaş 29 kardeşim doğamız bu gerçekler bu iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 15

• kadınlar daha güçlüdür

0|0
    0|0
  • Fiziken erkek
    Beyinen kadın :)

0|0
    0|0
    • neden ozaman dünyanın en büyük fikir adamları erkek beynen demiyelim agır oluyor :) duygusal olarak daha uygun ;)

• Erkekler işkolik olduklarından
      Kadınlar ise özel hayatlarına daha çok kafa yorduklarından olabilir mi o?

• sosyal düzenin erkege biçtiği rolden ötürü ilk çagdan beri temel yaşam gerekliliklerini erkek karşıladıgı için öyle diye düşünüyorum fiziksel güç olarak erkekler duygusal güç olarak kadınlar buyüzden erkegin diger yarısı bir kadındır zihinsel güç ise çabalayının olmuştur herzaman

• Kadinlar. Isterlerse erkekleri koleleri bile yaparlar

0|0
    0|0
  • erkeklerin zekası net ve anlaşılır kadınlar sivri zeka.. ne kadar fena onlar sen bilmiyon mu? bu yüzden kadınlar diyorum ben

0|0
    0|0
  • erkekler

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak bir erkek bayandan daha güçlüdür.. Normal de de öyle olması gerekiyor.. Doğustan erkeğin bedeni kadının bedenine göre acıya daha dayanıklıdır..

0|0
    0|0
  • Kadın daha güçlüdür. Isterse donunuza kadar alır. Ruhunuz duymaz.

0|0
    0|0
    • nasıl bu kadar emin konuştun enteresan

• kadının onu yapabilmesi için erkegin ilk olarak onu sevmesi lazım yoksa bir adım bile erkege karşı atamaz

• kadın tabiki.

0|0
    0|0
  • Erkek kas gücüne güvenir genelde. Bence kadınlar.

0|0
    0|0
  • Kadın

0|0
    0|0
  • Biz kadınlar gerçekten çok güçlüyüz

0|0
    0|0
  • Psikolojik. olarak kadinlar daha gucludur istatisliklerdede boyledir

0|0
    0|0
  • Fiziken bakacak olursak tabii ki erkek ama akil olarak bakacak olursak tabii ki kadin. :)

0|0
    0|0
  • Kadinlar gucludur

0|0
    0|0
  • biz kadınlar sizden daha güüçlüyüz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Buna genel birşey uyarlama olmaz. Bazı erkekler şeytan gibiyse bazıları melek rölüne girecektir. Kısaca hangisi en çok kendini geliştirdiyse maçı kazanan o olucaktır. Uzun vadede

0|0
    0|0
  • Erkek

0|0
    0|0
  • kadınlar ruhsal.
    erkekler fiziksel

0|0
    0|0
  • Kadınlar.

0|0
    0|0
  • kadınlar daha güçlüdür. erkeğe istediğini yaptırırlar

0|0
    0|0
  • Erkekler dünya üzerinde daha çok söz sahibi.

0|0
    0|0
    • evet öyle ama her erkeginde karşı koyamadıgı bir kadın oluyor budurumda ondanda güçlü bir kadın mı var

• O zaman şöyle bir yorumda bulunabilirim. Gerçek dünyada erkekler daha güçlüdür fakat erkeğin dünyasında kadın daha güçlüdür.

• Hayır 250 gram

0|0
    0|0
    • 250 gram olan ne :)

• Bilen biliyo olum fazla deşme...

• jeton paraşütlü kardeş kusura bakma :D :D :D

Yükleniyor...