Bazı insanların çok güzel olması bazılarının güzel olmaması sizce de haksızlık değil mi?

Bunun eksikliğini yaşayan biri olarak soruyorum. Böyle söylemek günah belki ama sizce de bazen bu durum katlanılmaz olmuyor mu?

0|1
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyada imtihan edileceğin şeyler; Fakirlik, zenginlik, güzellik, çirkinlik ve canlardır..

Onların imtihanı öyle, onlardan istenen ellerindeki güzelliği nasıl kullanacakları hakkında..

İyi kullanıp sabır mı edecekler, yoksa kötü kullanıp zina mı edecekler..

Genelde olan 2. şık oluyor, hakkında hayırlısı öyledir belki..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her şeyin güzellik olmadığını var sayıp bu güzelliğin kesinlikle geçici olduğunu düşünürsek eğer, haksızlık olarak bakmamalıyız. Ne güzel insanlar var ama içleri leş. Bide bu güzellik kavramı görecelidir. Kendinle barış. Aynaya bak ve değerini gör. Bunu haksızlık olarak görme. Sen busun ve kendini sevmeyi öğren. Bende kepceyim mesela 😊 çocukluk zamanları çok ezildim dalga gecildim. Ama simdi fark ediyorum ki bu benim eksikliğim, çirkinliğim değil beni bu sekilde, boyle olduğum için yargılayan eleştiren insanin gereksizliği 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yo cirkinler iyi sevisir onuda isteyen oluyor her kor malin bir sagir alicisi bulunur diye bosa dememisler

0|0
    0|0
  • Evet maalesef. :/ üzücü bir durum.

1|0
    0|0
  • bosver kımsse kafam kadar güzel deyil

0|0
    0|0
  • Sadece Turkiye gibi ulkelerde insanlar birbirlerinin dis gorunuslerine bakarlar

0|0
    0|0
  • Iste bizde ona adaletini... dunya diyoruz.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendine özgü güzelliği vardır sen görmeyi bil yeterki

0|0
    0|0
  • Kime göre güzel neye göre güzel.
    Tartışılır.

0|0
    0|0
  • Haksızlık değil Allah'ın bir bildiği olduğuna inanmıyor musun?
    Ayrıca her çirkin dediğin bir kişiyi bir karşı cins sever

0|0
    0|0
  • Oluyor evet bende çok yaşadım

0|0
    0|0
  • evet haklısın

0|0
    0|0
  • Hayır haksızlık değil doğal denge denen birşey var Aslında herkes güzel ve yakışıklı olabilir

0|0
    0|0
  • Adaketsiz bu dunya obur dunyaya bak

0|0
    0|0
  • Sorgulama yaradandan gelen

0|0
    0|0
  • hayır birde fotonun bacaği açmişisn snki

0|0
    0|0
  • Cok guzel olsaydinda havandan gecilmez cirkinleri kucuk gorurdun sende bence iyiki boyle olmussun

0|0
    0|0
  • Yok canım hiç değil. Üstünlük takvadadır.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Eşitliği o dinde aramıcaksın. Günah boyutunu katma o yüzden. Ve genlerle alakalı bir sey bu. Bakımını yapan biri degisir. Teninin rengini begenmiyormusun her gun pirinc sur yuzune, saclarını begenmiyormusun boyat. Bir suru cozum var. Sen cirkin oldugunu dusunme 😊

0|0
    1|0
  • sende bakımlı ol kanka

0|0
    0|0
  • herkes adriana lima gibi görünse daha iyi olmazmıydı

0|0
    0|0
  • Bence bundan daha büyük haksızlıklar var.

0|0
    0|0
  • Herkes guzel olsa guzellik diye bisey olmazdi bu sefer baska seylere takilirdik

0|0
    0|0
  • kader

0|0
    0|0
  • Güzellik bakan gözlerde. Sadece bazılarının bakıma daha çok ihtiyacı olur, bazılarının daha az

0|0
    0|0
  • Çirkin şansı bahtı die bişey var

0|0
    0|0
  • kader.

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Değl çünkü güzeller şanssız oluyor