Sizce ben faşist miyim?

Türküm ve ırkımı çok seviyorum. Diğer bütün milletlerden üstün olduğumuzu düşünüyorum, koskoca bir tarihimiz var. Öte yandan da diğer ırkları dışlamıyorum saygım var. Bana faşist olduğumu söylüyorlar eğer ırkına aşık biri faşistse ben bu özelliğimle onur duyarım.

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Faşizmin asıl kelime anlamını bilmeyen bütün cahiller sana faşist der. Faşist değilsin, Faşizm İtalyan Milliyetçiliğidir, biz İtalyan mıyız?

Sen, benim gibi Türk Irkçısısın kardeşim, ne mutlu sana.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• o zaman bu soruyu açmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Milletimizi seviyoruz ama milliyetçiligi abartmamak gerekiyor.
    Zira yahudiler de ırklarına bizim ırkımız üstün diyerek tapındıkları için kafir olmuslardır.

0|0
    0|0
  • Faşist degil ırkçısın

0|0
    0|1
  • Faşistsin. Sadece turklerin gecmisi yok.

0|0
    0|0
  • Vatani olmayanlara gore fasistiz biz

0|0
    0|0
  • Değilsin

0|0
    0|0
  • Fasist irkina asik insana denmez oyle olsaydi dunyanin %90ini fasist olurdu. Anlamini bilmedigin terimleei kendine giydirme.

0|0
    0|0
    • Ben kendime o kelimeyi yakıştırmıyorum zaten başkaları bunu bana söylüyor yoksa faşist olmadığımı biliyorum

• Kendi doğrularını insanlara zorla baskıyla kabul ettirmeye karşındaki haklı bile olsa onun doğrusunu kabul görmüyorsan faşistsin. Bunun yargılanması söylediklerine göre yapılmaz. Sen vatanını seven bir milliyetçisin.

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu söze en güzel Resulü ekrem S. a. v efendimiz cevap veriyor
    Ey İnsanlar!.. Rabbiniz birdir, babanız da birdir. Hepiniz Âdem’in çocuklarısınız. Âdem ise topraktandır. Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi, kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerine bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvada, Allah’tan korkmaktadır. Allah yanında en kıymetli olanınız Ondan en çok korkanınızdır.”
    Ebu Zerr r. a dan. Resulullah s. a. v buyurdular ki :
    Bak ey Eba Zerr ; şüphesiz ki sen takva ile üstün olma durumun hariç, kırmızı ve siyah insanlardan hayırlı değilsin. }
    Kaynak:İbni Kesir : 13. c.7421. s
    Ukbe bin Amr r. a dan. Resulullah s. a. v buyurdular ki : Dindarlık ve Salih amel dışında hiç kimsenin bir başka kimseye üstünlüğü yoktur. Kişinin kötü hareketli, dili bozuk, cimri ve korkak olması kötülük olarak ona yeter. }
    Kaynak: Camiu’s Sağir : 3 / 3322. n – Beyhaki Şuabu’l İman
    “Allah sizin dış görünüşünüze ve mallarınıza bakmaz. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.”Kaynak:Müslim, Birr, 33; İbn Mâce, Zühd, 9; Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539
    "İslâm, Câhiliyetten kalma ırkçılık ve kabileciliği ortadan kaldırmıştır..." [Buharî, Ahkâm: 4]
    "Bir kimseyi ameli geri bırakmışsa, nesebi, soyu onu kurtaramaz, yükseltemez, ilerletemez" (İbn Mâce, Mukaddime 17, hadis no: 225)

0|0
    0|0
  • hmmm şöyle şimdi faşirt olman için diger ırkları küçümsemen lazım ama sen bunu direk yapmasanda dolaylı olarak yapıyosun yani diger ırklar bizden küçüktür demiyonda cümleyi tersten kuruyon biz üstünüz diyon. Milliyetçilik duygusu tabi çok normal bir duygudur ama mantıgını kullan duyguların hayatını kontrol etmesin. bütün milletlerin bir tarihi var. Ayrıca bence sen savaşlarla dolu bir tarihe şanlı diyorsan çok ilkel birisin

0|0
    0|0
  • Bu ülkedeki emevi özentilerini gördükçe bende milliyetçiliği bir ileri seviyeye taşımaya karar veriyorum heralde.. Irkçılık gayet mantıklı geliyor şu an. Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene sözünü Ne Mutlu TÜRK olana diye değiştirelim.

1|0
    0|1
  • Faşist değilsin faşist olsaydın diğer ırkları aşağılardın. Milliyetçisin sadece

0|1
    1|1
  • Hiçbir ırkın üstünlüğü yoktur müslümansan bir kere onu geçeceksin. Onun dışında ben Türk'üm bundan gurur duyuyorum ama gelipte Kürtten üstünüm diyemem. İnsanız hepimiz.

1|0
    0|1
  • Hiç kimse hiç kimseye üstün değildir.
    Önemli olan,
    "Ne Mutlu İnsanım" diyebilmektir. :):

1|0
    0|4
  • Irk mı var ortada % kacınız saf kan Türk cingenesi alevisi kürdü herkes Türküm diyor. İrkın bir özelliği kalmadi.

1|0
    0|1
  • sanırım öylesin.

0|0
    0|0
  • HAYIR !!!
    Faşist falan değilsin ve dediklerine tam anlamıyla katılıyorum
    çünkü doğruları konuşuyorsun.
    türkler peygamberimizin hadisinde ve maide suresi 54. ayette Allah tarafından övüldüğüne gösterilmiştir. çünkü efendimizin hadis değimi ile ;
    Türkler Allahın kılıncıdır. diyorum

0|0
    4|3
  • Keşke her türk faşist olsa kardeş

0|0
    0|1
Yükleniyor...