Arkadaşım eşcinsel olabilir mi?

Selam. İlk başta söyleyeyim, eşcinselliğe karşı bir önyargım veya nefretim yok.

Direkt konuya gireyim: Arkadaşım çok garip. Sabahın köründe, uyanır uyanmaz günaydın mesajları atıyor, her gün de yüzlerce mesaj ve normal mesajlar değil (Seni özledim, bugün yine çok güzeldin vs)
Sürekli erkek arkadaşımı kötüleme içinde. Onun bana uygun olmadığını söyleyip duruyor. Çıkacağımız bir yemekte, yürüyüşte falan onun olmasını hiç istemiyor ve geldiğinde de çok kötü davranıyor. Hediyeler alıyor bana sürekli. Küpe, kolye, elbise hatta çiçek. Şaka mahiyetinde saçlarımı kokluyor, normalden çok uzun sarılıyor falan falan...

Ama en kötüsü, artık çok daha farklı davranıyor. Sürekli farklı yerlerime dokunuyor, o kadar farklı ki, şaka olduğuna inanmam mümkün değil. Artık, yine bana o hareketleri yapacak, vücudumun belirli bölgelerine dokunacak diye yalnız kalmaktan korkuyorum. Dediğim gibi eşcinselliğe bir önyargım yok ama kimse tarafından tacize uğramak istemem. Arkadaşım eşcinsel olabilir mi?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlk baştaki hareketleri saf kalpliliginden olabilir ama oraya buraya gelince, bence olabilir ben evet diyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anlattıklarına göre sana bir ilgisi olmalı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• illa escinsel olacak diye bişey yok biseksüel de olabilir..

0|0
    0|0
  • Evet oyle anlattiklarina gore

0|0
    0|0
  • olabilir gibi gözüküyor

0|0
    0|0
  • olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2