Sürekli evdeyim eğlenmek için ne önerirsiniz?

Küçük kardeşim ile birlikte evde yalnız kalıyoruz Anne baba çalışmakta
Yıllardır evdeyım
Çok sıkılıyorum ağlıyorum sıkıntıdan tahmin bile edemezsiniz
Arkadaşım hiç yok
Bazen kardesimi alıp dolaşıyorum paramız az olduğu için pek birşey yapamıyoruz
Sadece dolaşıp dondurma falan yiyoruz
Sistemin tamamen ezilen tarafındayız, bir tarafta çalışmak zorunda olan ailem bir tarafta gencliği elinden alınan ben
Her taraf mağdur
Hepsi bu düzen yüzünden
Ağlayarak rahatlamaya ççalışmanın çareresizliği de çok kötü
Bir insan rahatlamak için tatil yapar sevdiğiyle olur sevdiği şeyler filan yapar
Bense ağlıyorum bir nebze olsun rahatlatıyor
Buna bir çözüm arıyorum artık bu düşüncelerden sıkıntıdan sıyrılmam gerek
Ufak şeylerden zevk almam gerek
Film dizi ve kitap okumakla geçiyo hayatım 4 duvar arasında tıkıldım kaldım
Çaresizce soruyorum ne yapabilirim bunun için bir öneriniz var mı

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında hayatın güzel uydurma kendini herkese boşver

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Film , kitap , ensturaman , siir yazmak , kitap yazmak , kulaklik takip muzik dinlemek ve en onemlisi hazir misin :) Cocuk esirgeme kurumuna gitmek ya da huzur evi ordakilere kitap oku. Hicbir sey bulamadin mi dilencilere sadaka ver karinlarini doyur kapi kapi fakir ara eskimis kiyafetlerini ver. Biraz sira disi gelmis olabilir onerim ama tatlim senden daha kotu olanlar var bu dunyada bunu gor ve yardim icin kosustur :)

0|0
    0|0
    • Çok güzel öneriler vermişsin öncelikle teşekkur ederım. malesef maddi durumumuz ıyı degıl. Sosyal açıdanda asosyal sayılırım. dediklerın zor geldi biraz 😊

• 10 lira ile bir fakirin karnini doyur bu zor degil emin o en iyi hobi ;) Hergun ya da her zaman yap demiyorum sadece canin cok sikildiginda bunladiginda yap hayata mola verip...

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilek güreşi yapın.

0|0
    0|0
  • pc oyunları

0|0
    0|0
  • Ps alin beraber oynarsiniz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ekonomik zorluklar dışında ayniyiz. Bir elektrik gittiğinde, modem arzilandiginda falan siciyorum. Hayatla tek bagim o film-dizi-kitap üçgeni. Niye bir arkadas edinmiyorsun?

0|0
    0|0
  • Dışarı çık

0|0
    0|0
  • okurken kendimi buldum sanki kaç yaşında kardeşin o alamıyormu sıkıntını sohbetleriyle filan dertleşemiyormu

0|0
    0|0
Yükleniyor...