Ailemle ilgili arkadaşlar yardıma ihtiyacım var?

Abimin psikolojik rahatsızlığı var sürekli kavga esnasında bana vuruyor. öldürmek istediğini söylüyor. annem abime çok düşkün onu çoğu zaman tutmuyor. beni sürekli itip kakıyorlar. abim okuyor. ben bu yıl tercih yapacağım annem açıktan oku çalış diyor bazende oku diyor. dün gece annem yine sinirlendi okul filan yokdedi. bende ağladım saatlerce.3 yıllık ilişkim var erkek arkadaşımla durumu paylaştım. oda annemi aradı efendi bir dille sebep sormak için annem bağırıp çağırdı hakaretler etti kapattı. abim ve annem yine bana saldırdı. şimdi annem o çocukla görüşmeyeceksin diyor. Tek tutunacak dalım o halbuki ne yapıcam bilmiyorum yardım edin lütfen

Güncellemeler:
Abi'm sürekli birşeylerle annemin dikkatini çekmeyi başarıyor annem ona zaten çok düşkün. Dövüyor beni Abi'm ağzım burnum kan içinde kalıyor. Annem yüzüme bakmıyor onu sakinleştirmeye gidiyor sarılıp öpüyor onu
Şimdi sevdiğim insanı kayetmektende çok korkuyorum

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızım git üniversitene devlet yurt veriyor burs veriyor eğer sevgilinle ciddiysen o da sana sahip çıkar

1|0
    0|0
    • Evet ama annemi çok seviyorum her ne kadar bana böyle yapsada bırakmak istemiyorum onları çok korkuyorum dünyadan

• Herkes annesini seviyor ama bu yaptıkları çok yanlış bu dediğimi düşün

• Normal şeyler değil bunlar

0|0
    0|0
    • Farkındayım

• Dedem bikaç ay önce öldü dedenlerde kalıyorduk. Şimdi mezarına gidiyoruz kovalarla kürek taşıyorum kız halimle koca otları yoluyorum. Abi'm zorla geliyor mezarlığa bile. Abi'm oturuyor bir kenarda süreklide hadi gidelim çok sıkıldım diyip duruyor

• Bir değişiklik var mı

Kızlar Ne Diyor 1

• baban?

0|0
    0|0
    • Babamı 12 yıldır görmüyoruz annemle boşandılar. Oda bizi hep döverdi şiddet uygulardı

Yükleniyor...