Sevgilinizin babası ölmüş olsa annesi ile yaşamayı teklif etse kabul eder miydiniz?

Ben babannem le büyüdüm ve annemin yaşadıklarını gördükçe tiksindim asla kaynanayla yaşamak istemiyorum. Sevgilim de ben anami birakmam anam herseyden önde gelir dedi. Haklı aslında ama istemiyorum :(

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yaşamalısın ben aynı durumdayım bende öyle bir istekte bulunurum eğer evleniceğim kişi de aynı durumdaysa bende onun annesini kabul ederdim

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Eski sevgilimin babası ölmüştü, tek çocuktu, annesiyle yaşamayı ben kabul ediyordum, sonuçta annesi yani, kime emanet edeceksin, kim sahip çıkacak eğer sen sahip çıkmazsan, benim içim rahat etmezdi çünkü empati yapabiliyordum. Bence annesini tanı, kaygılarını dile getir, beraber bir karar alın. İnşallah iyi olur herşey.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ablam bu durumu yaşıyor ve mutlu değil çünkü: annesi, kocası öldüğü vakit oğluna çok bağlanıyor ve oğlunu karısından bile kıskanır hale geliyor

0|0
    0|0
    • :( napicaz..

• Yok benim dururumum için dedim onu peki sen ne yapardın

• Sen olsan ne yapardın? Hmm benim açımdan çok farklı bir durum ben evlendiğim kadının annesine bakardım yani sıkıntı çıkarmam. Sende öyle yapmalısın bir erkek annesinden vazgeçemez ki babası ölmüşse hiç vazgeçemez. Kabullenmelisin. Kabullenmezsen olaylar daha kötü oluyor.

• Erkekler kabul. eder ama kizlar etmez..

0|0
    1|0
  • evet

0|0
    1|0
  • Bende aynı durumdayım annemi bırakmam eğer onun annesi aynı durumda olsaydı bende onun annesine bakardım

0|0
    1|0
    • :( yani kendi evimden kalkıp elalemin annesinin evine yerlescem ömür. Boyu.. kendi anneme bakarım ozaman evlemem

• Seviyosan katlanmak zorundasın seçim senin elinde

• ben erkek olduğum için sonsuza dek bakarım ama sen kadın olduğun için bakmazsın

0|0
    2|0
  • Sevgilimse ne alaka da eşimse başımın üstünde yeri var.

0|0
    0|0
  • Gizli olmasaydın ilk defa birine mesaj atabilirdim bu konu için. Kısaca sevgilini anlamaya çalış.

0|0
    1|0
    • BurdaN atabilirsin. . Gerçi ayrıldı benden bu konu yüzünden değil. Başka sıkıntılar vardı da.. Bu konu olduğu için cabası sayıyorum

• Herkese açık fikrimi söylemek istesem ilk mesajda söylerdim zaten. Ayrıldığınıza göre problem yok hayat devam ediyor.

• Herkez yerinde mutlu olsun. Ama sağlığı bozulmuştur işlerini göremez durumdadır başımın üstünde yeri var. Sırtımda bile tasırım.

0|0
    0|0
  • Aynı olay başımdan geçiyor kötü ve zor bir durum

0|0
    0|0
    • Ne yapmayı düşünüyorsun. .

• Detay bölümü aynı. Senin yerinde olsam ben de kabul etmem. Bende dedemler ile büyüdüm babasız ve annesiz. Ya seveceksin karşındakini annesiyle beraber ya da bu diyarsan gideceksin kurtulacaksın başka çıkış yok.

• Napsin anasini birakip senimi alsin

0|0
    1|0
  • Zor durum be

0|0
    0|0
  • Kabul etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Herkes bir olack diye bir kaide yok... belki cok iyi bir kaynana olcak... olumsuz dusunme... ben yasarim yeter ki cok ana kuzusu olmasin oylesi hic cekilmez...

0|1
    0|0
    • Ama o ev sana ait hissedermisin. . Rahat rahat hareket edemeyeceksin kocam la özelin olmayacak kavga bile edemeyeceksin

• Ya orasi oyle ama kadin tek kalmis baska evledi da yok sanirim napican sokagami aticam evi varsa orda yasasin evi yoksa bir de ona ev acican onun kirasi ohooo bu sefer esinle bu yuzden kavga edicen bu daha kotu olcak... en iyisi koca bul ona :D sikma canini hersey olacagina varir

• Tek sorunu yalnız kalması mı yoksa bir hastalığı mı var?

1|0
    0|0
    • Hastalığı yok.. Çocuk yalnız bırakmak istemiyor

• Ne alaka o zaman ya. Kendi yaşasın. Öyle bir durum olsa kendi annemi bile almam ben

• hayir bir sorun ciksa asla seni dinlemez herzaman annesini hakli bulur objektif olmazlar ve bu is bosanmaya kadar gider yani hic mantikli degil

0|0
    0|1
    • erkeklerin yorumlarini okudum bazilari biz kabul ederiz demis sanki onlar bakiyolar dogru duzgun yuzune bakmazlar bile yani onlar kole olmazlar kizlar olur boyle bir seye hic gerek yok.

• Bende öyle düşünüyorum ama.. yanlizlikta zor kadın için nebileyim ya..

• acima yoksa acinacak duruma dusersen

• olabilir

0|0
    0|0
  • Yaşamadan bilemem ama ben olsam yinede kabul ederdim.

0|1
    0|0
  • annesine, babasına bakarım

0|0
    0|0
  • Etmem

0|0
    0|0
  • Kabul ederdim
    Başımın üstünde yeri var..

0|0
    0|0
  • hayır etmem

0|0
    0|0
  • Ederdim tabikide. Kadin bana koca olacak bir erkek dogurmus daha ne olsun

0|1
    1|0
  • bir kaç yıl yaşayıp sonra ayı eve çıkabilirsiniz?

0|0
    0|0
    • Yok bu anasını bırakmaz hiç. . Yani evlenir evlenmezde istememki beya.. Bende insanım napıyım yani

• 23 .. ablası varken düşüncemiz oydu altliustlu ama ablası da evlenebilirmis bu da annemi birakmam doye tutturdu

• ne diyeceğimi bilmedim güzellikle demeye çalış olmadı bağır ama bir şekilde uzlaşın. İlla aynı evde olmamız şart değil ki aynı binada olabiliiz filan de

Yükleniyor...