Spor salonunda sözlü tacize uğradım, sizin başınıza hiç geldi mi?

Aslında tacize uğradığımı da sonradan kızlar kendi arasında gülünce anladım, içim fesat değil demek ki. Aşağıdaki şekilde bench press yapıyordum, tam ilk set bitti doğruldum, kızın biri geldi ve "ne güzel kaldırıyorsunuz öyle, hep kaldırır mısınız" dedi, ardından arkasındaki kız arkadaşıyla beraber kikirdediler. Sizin başınıza benzer birşeyler geldi mihiç?

Spor salonunda sözlü tacize uğradım, sizin başınıza hiç geldi mi?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Kız milleti işte

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• milletten bana sıra kalmıyor salonda başkan :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gelmedi

0|1
    0|0
  • Yok allah korusun

0|1
    0|0
  • Ciddi mi bu? Nereye gidiyo bu insanlık ya..

0|1
    0|0
  • Oluyor dogru salon secmelı

0|1
    0|0
  • Erkekler de tacize uğrar mıydı ya

0|1
    0|0
  • spor salonuna bir gün sabahtan gitmiştim sahibi dışında bir kaç kişi vardı ama biz ikimiz yalnızdık o sırada hiç çekinmeden 35 yaşındaki adam gözümün içine baka baka memelerin çok güzel götünde dolgun sen yatakta uçarsın ama yatağa gerek yok içerde uçururum istersen dedi bende küfür edip çıktım bir daha da gitmedim 1 aylık üyeliğim yandı. Ne şerefsizler var spor bile yapamıyoruz

0|1
    0|0
  • O değil de marifetliymiş kız nasıl laf atmış 😂😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben sadece kendiminkini kaldiriyorum. Sizin gibi onunuze geleni degil deseydin.

0|1
    0|0
    • valla bro kız söyledi gülüştüler ve uzaklaştılar, ben nefes nefese zaten ne olduğunu anlayana kadar olay oldu bitti.

• aynen, bu sefer affetmem kesinlikle, senin lafı yapıstırırım.

• Eyvallah dostum.

• Yerini bulana kadar dikine giderim deseydin ya

0|1
    0|0
  • Deseydin görmediklerinde var deseydin.

0|1
    0|0
  • ben badi yaparken iç çamaşırı giymiyorum baksır rahatsız ediyor toparlanıyor ve terliyorum penisim belli oluyor kızlar hep orama bakıyor sözlü değil ama bakışlı tacize uğruyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...