Kürtçe dilini de kürt kadınlarını da erkeklerini de çok seviyorum ben. Hiç kürt insan tanımayan onlar hakkında bir fikri olmayan kim varsa kürtleri sevmiyor. Delikanlı duruşları dik başlı halleri her şeyleriyle harika insanlar inanın bana. Ön yargılı davranmadan yorum yapın edebinizi bozmadan rica ediyorum arkadaşlar.

0|1
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bir cok dostum oldu. Bir cok ortamlarina girdim.
    Hepsi iyi degil. Cogunlugu diyemem ama epeyi kotudur. Iyilerde kotuler yuzunden arada kayniyor malesef
    Din, irk ayrimi yapmadan insan olup olmadigina bakmak insanin.
    Iyileri ve kotuleri aralarindan ayiklarim.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Ya alnı secdeye giden Allah korusu ve imanı olan vatan bayrak millet sevgisi olan her kişiyi sevmek gerek malesef bazı insanlarımız ırkçı.

1|0
    0|0
  • Bikere cümle saçma. Kürtleri sevmek ya da sevmemek. Kürtler napmış bir yerimize kazık mı sokmuş?

1|0
    0|0
  • benim bir çok kürt arkadaşım var ırkçı birisi değilim insan olsun yeter ;)

1|0
    0|0
  • Ben bir lazım ve Kürt arkadaşlarım da var Çerkez Ermeni alevi hepimiz kardeşiz hiç bir şekilde ayrım yapamam yapanın da taa geçmişini s... bazilari da küfür ediyo ulan geçmişinde 7 sülalesi belkide kurt sen kendi geçmişine sovuyorsum boyleleride var

1|0
    0|0
  • ben bir kurdum ama irkcilik yapani asla sevmem ne bir turk kurdu ne bir kurt turku dişlamamali. ben ne edeyim Allah-u ekber demeyen kurdu ve turku bizim bska vatanimiz yok

1|0
    0|0
  • Benim için hain olmayan içinde hainlik düşmanlık beslemeyen dili dini ırkı ne olursa olsun farketmez

1|0
    0|0
  • Doğma büyüme İstanbul'luyum anne babada öyle ama ben Kürtleri severim

1|0
    0|0
  • Sorun Kürtler değil, sorun PKK'lılar, sorun k*rdistan isteyen Kürtler, sorun ortalığı savaş alanına çevirmek için canını verebilecek Kürtler, sorun sevgiye dair bişey bilmeyen pislik Kürtler. Genelleme yapmıyoruz ki biz, yıllardır beraber yaşıyoruz herkesin ailesinde vardır bir Kürt, bizim ailede de var çok da iyi insanlar. Önemli olan yetişme tarzıdır. Sen o çocuğa küçüklükten beri şiddeti aşılarsan, o çocuğu sevmeyiz biz tabi.

0|0
    0|0
  • Kürt arkadaslarım var alayı hdp ye oy veriyo nie sevem kanks

0|0
    0|1
  • Delikanlı adam etek giyip ekmek yediği ülkede kendini koruyan polise taş atmaz

1|1
    0|0
    • Ya onlar tepkiye tepki veriyorsa? Barındırmıyorsunuz bayım onlara yaşama hakkı vermeyip ayırıyorsunuz. Kendi dünyalarını kendilerince yaşıyorlar ona da kızıyorsunuz yapmayın.

• Bili bilmeden konuşanda ahmak idiot falan mı oluyo bu durumda?

• Ya ne amaçları?

• Kürt dili kulagıma hoş gelmıyor çok ilkelce gelıyor bu bir.
    ıkıncısı ıse; ınsanlarıyla ılgılı genellemede bulunmayacagım ıyısı ve kotusu mevcuttur.
    Delıkanlı ve dık durus yonunu gec bır kere o hepsınde yok genelleme yapma.
    O dedıgın Türklere has bır yıgıtlıktır altını cızerım.
    Hadı gule gule

0|0
    0|0
  • şimdi birşey derdim de neyse

0|0
    0|0
    • Kalavye başındasınız bayım dersiniz. Diyin de saklamayın. Hiçbir kürt almayacak sizi evinizden

• Engeller daha da seni görmem

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum

0|0
    0|0
  • 😎😎 çok saol ya 😂

0|0
    0|0
  • Bu şekilde konuşarak istemeden veya isteyerek insanları ötekileştirdiğinin farkında mısın peki?

0|0
    0|0
    • Onlara olan tepkiden söz ediyorum ben onlara ayrımcılık yapacak son kişi bile değilim

• Her halinden belli oluyor, dik duran deli kanlı olan kürt veya türk olmaz dik duran delikanlı olan İNSAN olur !

Kızlar Ne Diyor 6

• İyisi de var kötüsüde bu insan olan herkes için geçerli

1|0
    0|0
  • Sanne

0|1
    0|0
  • Ben İNSAN seviyorum. Kürt, Türk bilmem ne diye hiç ayırmadım ayıranları da sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Irklara bakmıyorum, insanlıklarına bakıyorum.
    Dipnot: İyi insan olup da terör örgütüne sempati duyan insanlar olabileceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • Canı yananlar nasıl sempati duysun? Hepsi değil dostum hepsinden bahsedemeyiz bak darbeye bizden olup vatana ihanet edenlere

• Ben PKK mı yazmışım sende iyi bak

• Kürtler değil sadece kasdettiğim.. Ve pkk yazmasan da BAZI kürtlerin sempati duyduğu terör örgütü pkkdır..

• Kürtler yıllardır kendilerini ezilmiş gibi göstererek bizden daha fazla hakka sahip olmaya çalışıyolar normal sevilmemeleri hepsi için geçerli değil tabii

0|0
    0|0
  • Edebimi bozmicam. Tanıdım tanicagim kadar ve sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • 5 tane tanıyıp bin tanesine taş atmak klavyeden mi?

• Vatanları burası değildir belki onları insan yerine koymazsanız onlarda başka bir hayat kurarlar. Kursunlar

• Gidebilirler burda tutan yok. gitsinler

Yükleniyor...