Merak ettim, site de Fetullahçı kaldı mı?

Aslında bu soruyu birçok Fetocu okuyor biliyorum ama artık utanmadan açık açık ben Fetullah Gülen'i halen destekliyorum diyen var mı halen?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• artıkk totoları yemez ancak eksilerler bitanesi var engelledim ortalıkta çomarlar diye dolanan biri çomarların bile yediği ekmeğe ihanet etmediklerini göz ardı etmiş..

0|1
    0|0
    • Şeref onur ve haysiyetlerini tekrar düşünmeleri gerekir. Pişman olup tövbe etmeliler.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu saatten snra sagda solda ben fetocuyum demek gt ister

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Düne kadar cemaat evinde kalıp Fetoya laf geldi mi hüküm devirenler bugün bayrak almış bu millet yenilmez diyor. Bu derece basit insanlar bu sitede hiç bulunmaz mı?

0|1
    0|0
  • valla bir ara onun sevenleri çok çok koyu idi ama şimdi bilemem bence desteklemiyolardır artık :D

0|0
    0|1
    • Onlar bukalemun gibidir... Kolay vazgeçemzler... ABD bile dolaylı yoldan feto ve adamları bizim köpeğimizdir dedi zaten... Şu NATO dan Türkiye yi atma meselesini dile getirerek.

• Peki öyle istiyorsan dediğini yapacağım.. :)

• tamamdır bro :)

• Varsa ihbar edelim hadi çıkın ajjsj

0|1
    0|0
  • Tayyipçi varsa Fettullahçı da vardır doğal olarak. Onlar bir elmanın 2 yarısı gibidirler.. Belki şu aralar doğal olarak kendilerini saklıyor olabilirler.

0|0
    0|0
    • Tayyip olmasaydı bu darbe yapılmış olacaktı... Evdeki % 52 i sokağa çıktığında CHP liler Bağdat caddesinde tankların geçişi alkışlıyordu. Halbuki o tank namluları ilk onlara girecekti, farkında bile değillerdi.

• Terbiyesizlik yapma kasinma.. Hem kafa boş hem de ahlak.

• Var benim 😂😂😂😂

0|0
    1|1
  • Biter mi onlar be..

0|0
    0|0
  • Fetocu da değilim Recocu da değilim.

0|0
    0|0
  • Var mı?

0|0
    0|0