İmamlar Gülebilir Mi Gülemez Mi Sizce (Detaydaki video ile alakalıdır ne alaka yazmayın) ?

Videoda spiker soruyor vatandaşa bizim için bir kere gülebilir misiniz diye vatandaş ise ben imam gülemem diyor sizce imamlar gülemez mi somurkan insanlar mıdır bu meselenin aslı nedir :)

@CharmingP Dün benimle bu videoyu paylaştığın için tekrar teşekkür ederim ve soruya özel davetlimsin :)

Görüşünüzü Belirtin Ankette Katılın Sizce Böyle Bir Şey Var Mı?
#pilavüstü #BenİmamımGülemem #İmamlarGülebilirMi? #Gülüngüldürüninsanları

• Evet imamlarda bizler gibi gülebilir normal insanlar onlarda
    74% (20)92% (12)80% (32)Oy Ver
  • Hayır katiyen gülmeleri yasaktır onlar gülmezler
    22% (6)0% (0)15% (6)Oy Ver
  • Diğer düşünceler
    4% (1)8% (1)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle davet için teşekkürler 😊
    Din görevlisi olmanın normal bir insan olmaktan farkı yok gülmeleri lazım diye düşünüyorum 😅
    Ayrıca ben imam değilim gülebilirim 😂😂

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

• En büyük imam Efendimiz Aleyhisselatu Vesselam tebessüm edin diyorsa imamların gülmesi niye yasak olsun. İmamlara gülmek belki farzdır. :)

0|1
    0|0
    • Doğrudur acaba bu imam efendi neye sinirlendi de bunu dedi çözemedim ben :)

• Kafayı yemiş millet herşeyi kendi hevasına göre yorumluyor. Sahih kaynaklardan öğrenmek gerek

• Kesinlikle bende üstelemedim kalbini kırmak istemedim kişinin peki dedim :)

• Ya bunlar saçmalığın önde gitmesi.. İnsan ne olursa olsun elbette gülecek.. Şimdi çıkar bir ahmak Müslüman artığı peygamberde gülmezdi der.. İnsanın yaratılışında olan bir duygu neden yasaklansın.

0|0
    0|0
    • bizim buradaki hocalar gülüyor sanırım bu hocanın kafası acayip abi ya :)

• @mericindilarasi Üzüldüm inan ki..

• Anliyorum efendim cok tesekkurler...
      -_-

• Herkezi imam yapmamak lazım :)

0|1
    0|0
  • O güler ise hepimiz ölürüz

0|1
    0|0
  • din adamlarının güler yüzlü olmasın da dinen bir mahsur yoktur , aksine güler yüzlü olması sanki sadaka vermiş gibi sevaptır...

0|1
    0|0
    • Aynen öyle imam efendi bunu demiş ve bir kaç kişi de bana fazla gülme dinde hoş görülmez dedi acayip sanırım bazı insanlar

• Bu arada açıklayıcı cevabın için teşekkür ederim

• rica ederim.

Yükleniyor...