Taciz edildim detay içeride?

Arkadaşlar otobüste taciz edildim çok önceden bir kez daha başıma gelmişti ama hiç alışık değilim.
Fiziksel bir taciz değildi fakat otobüste adam dikkatimi çekmeye çalışıp bana telefonuna yazdığı numarasını göstermeye çalışıyordu. Başına bu tarz bir şey gelen oldu mu? Sonradan sararlar mı bir de?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Vallai bağırır rezil ederim onu orda. Fiziksel tacize uğradım birçok defa. İstanbul da yaşıyorsan alışmalısın. Başlarda korkuyor ses çıkaramıyor aşağı inip ağlıyordum. Sonra dedim bu böyle olmaz. Şimdi biri dokunsa biraz vallahi rezil ediyorum onu.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• böyle bir taciz olabilir mi? bir daha bakmazsın o tarafa olur biter.. Şükürler olsun de.. el atanlarda var.. Hatta hatta bazı grup kızlar bile aralarında iddiaya girip kızda erkeğe atıyor elini çocuğun poposuna , iddiayı kazanmak için.. :) :)

0|0
    0|0
  • Bir şey yapamazlar merak etme. Abazalıkla cesaret ters orantılı bu gibilerinde

0|0
    0|0
  • benim başıma gelmedi

0|0
    0|0
  • çığlığı atacaktın dayak yiyecekti

0|0
    0|0
  • Bu durum taciz filan değil.. Abarttınız iyice..

0|0
    0|0
  • o bişimi dün adam kadına bakarak masturbasyon yapıyorduı galiba benı görünce kapattı gibi oldu tam farkedemedim görseydim telefonu monta ederdim video kayıtları var onlara bak şikayette bulyn

0|0
    0|0
  • ellemediyse sorun yok, tampon sağlamdır.

0|1
    1|0
    • anana da aynısını yapsalar normal yani

• anam karşılık verir herhalde, vermeyende sıkıntı zaten xd

• sarmazlar merak etme

0|0
    0|0
  • ellememişler bile

0|0
    0|0
  • Tanışmaya çalışmış, eğer rahatsız olduysan ters ters bakıcaktın ki anlasın. Öyle mallar var ne yazık ki gezegende.

0|0
    0|0
  • Sararlar mı dediğine göre, arayacaksın adamı

0|0
    0|0
  • İyi cesaret valla

0|0
    0|0
  • Bu taciz sayılmaz.

0|1
    4|2
    • Ne sayılır

• Adam tanışmaya çalışmış. Taciz dediğin öyle olmaz. Tanımak istemezsen dikkate almazsın olay biter ama tacizde kaçınılmaz şekilde itiraz hakkı tanınmaz ve cinsel yönelim içerir.

• alsaydın numarayı.

0|0
    0|0
  • Budamı taciz?(aldınmı numarasını kız? doğru söyle :D )

0|0
    1|0
  • numarayı aldın galıba

0|0
    0|0
  • Taciz denmez buna tanisma girisimi

0|1
    1|0
  • ne alaka yaw dünya etrafınızda dönmüyor oldu olacak aldığımız nefese de atmosferik taciz deyin yuh artık...

0|1
    1|0
    • Yiyecek gibi bakıyordu numarasını okutmaya çalıştı bana

• dişi köpek kuyruk sallamazsa...

Kızlar Ne Diyor 3

• dünyada o kadar karakter yoksunu var ki her kız yaşıyor emin ol

0|0
    0|0
  • Oldu oldu aynısı numarasını yazıp telefonu gözüme gözüme sokuyordu

0|0
    0|0
  • Yavşamak olarak düşün tersle bence