Eşcinsellik bir tercihmidir yoksa sapıklık mı?

Şahsen artık savunmuyorum bu arkadaşları. O kadar sapıkça mesajlar atıyorlar ki aklınız şaşar. Ayak yalamak isteyenden tutun beni zincirl diyene kadar. Yani ben mi çekiyorum bunları yoksa herkesemi aynılar çözemedim. Tamam bir tercih yapmışsında adam gibi dursana yani. Sıkıntın ne?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• apaçık sapıklıktır.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Serefsizlik ve ihanettir yaratilisa aykiri.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :))) Ahahah bende sadece kadınlara gider bu mesajlar diye düşünüyordum:)))

0|1
    0|0
    • Yıldım artık yeminle

• :)) Mesajlarını her kese açık yerinden kapat.
      Ayak yalamak:))))
      Hahah:))))))
      Zincirle diyor birde:))) Fantaziye bak:)))

• He ya manyak herıfler

• cahilliktir. :D

0|1
    0|0
  • Yönelim. Tercih olsa hiç düşünmeden lezbiyen olurdum.

0|1
    0|0
  • kızların halini anlıyorsundur artık :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• şimdi şöyle tabi genetik boyutu var ama sosyolojik bir boyutuda var o da şöyleki insan etkilenen bir canlıdır kişi karakteristik özelliklerine göre çok meraklı veya kendine gizemli gelen şeylere yönelebilir dolayısı ile öyle olmadıgı halde kendini öyle sanabilir. örneginn neden bursada bu mevzu çok var bursalıların genetiginde eşcinsellikmi daha fazla degil çünkü orda bu yönde ufak bir kültür grubu oluşmuş ve gerçekten öyle olanların yanında etkilenenler var

0|0
    0|0
  • Öncellikle genelleme yapma çünkü bende bir gayım ama diğerleri gibi kimseye asilmiyorum o gaylari bende sevmiyorum dostum bak bu tercih değil özet geceyim ben kendimi bildim bileli hep erkeklerden hoslaniyorum ilk okulda farkettim kendimi yni o yaşta tercih etmek gibi birşey olamaz dolayısıyla kızlara birşey hissetmiyorum erkeklerden hoslanayim da demedim kendiliğinden var bu hislerim 21 yaşındayım hiç kimseyle cinsel ilişki de yasamadim sevgilim de olmadı yani cinsellik yasamayla gay olunmuyor ben erkeklerden hem duygusal hem cinsel olarak hoslaniyorum ama cinsel ilişki yaşamayı düşünmüyorum dostum her gay aynı değil tabi ben kendi turume bile asilmiyorum huyum değil doğuştan böyle olduğumu düşünüyorum ben o seks meraklıları tercih etmiştir ya da kız bulamadıkları için erkeğe yönelen boş tipler orijinal gay değil onlar 😏 teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Doğuştan gelen bir şeydir. Bazı eş cinsel düşmanı kitaplar eş cinsellere hakaretler yağdırırlar.

0|0
    0|1
  • sapıklığı tercih etmektir. Engelle sende hiç düşünme bile.

0|0
    0|0
  • allah kimseyi kötü yaratmamıştır ne oluyorsa anne karnında oluyor annenın hatasını allaha yüklemenın hiç anlamı yok

0|1
    0|0
    • Ben ne anlattım okurmusun

• @kekostar anlatıkların hurafe kendı secımıın kusura bakma

• sapkınlık değildir bb

• sapıklık

0|1
    0|0
  • Ne sapıklık ne tercih. Mahsun Kırmızıgül'ün Güneşi Gördüm filminde çok iyi anlatmışlar durumu.

0|0
    0|0
    • Bence sapıklık

• Sapıklık olan sana öyle şeyler yazmaları.
      Erkekler de kadınlara yazıyor. Erkekler sapıktır denemez. Bazı erkekler sapık denir. Cinsiyeti sapık yapmaz birilerinin mesajı.

• evet ççok haklıı

• Sapkınlık

0|0
    0|0
  • S*kimde degıl valla

0|0
    0|0
  • Sapık

0|0
    0|0
  • spıklık değil yönelim tipinde hiç çekici gelmedi ben gayim

0|0
    0|0
  • gerçekten çok yakışıklısınız beyefendi... eşcinsellik genellikle tercihtir yakışıklı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...