En İyi #AyÇekirdeği ( #Çiğdem #Çekirdek ) Markası Sizce Hangisidir (Önerilerinizi Bekliyorum Değişik Tatlara Açığım) ?

pilav_ustu_az_kuru_2
Ben genelde bimin çekirdeğini uygun diye tercih eder alırım güzel fena değil az tuzlu ama bayatta çıkıyor bana hangi markayı tercih etmemi önerirsiniz pahalı olmasın ama tadı güzel olsun kankalar yardım :D :D
En İyi #AyÇekirdeği ( #Çiğdem #Çekirdek ) Markası Sizce Hangisidir (Önerilerinizi Bekliyorum Değişik Tatlara Açığım) ?
#pilavüstü #Pilavüstüsoruyor #Çekirdekmarkasıönermece #ağzınınadınıbilenler

En İyi #AyÇekirdeği ( #Çiğdem #Çekirdek ) Markası Sizce Hangisidir (Önerilerinizi Bekliyorum Değişik Tatlara Açığım) ?