Sizce de sinir bozucu değil mi?

Mesela bir karar veriyorsun. Onu yapacaksın. Biri çıkıp seni sorguya çekiyor, şöyle şöyle oldu bende böyle yapacağım diyorsun. Sonra seni istediği şey için ikna etmeye çalışıyor. ya da onu anlatmaya çalışıyor. Ya kendi fikrini söyle çık git. Ne yapacaksam ben yaparım. Niye boş boş yorumlar/dedikodular yapıyosun yani? Dinlemeyince de kızıyorlar sonra... Sizde başkalarının işine burnunuzu sokar mısınız? ya da sizin işinize burunlarını sokmaya çalıştıklarında ne tepki verirsiniz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendi kararlarimi alabilen biriyim. Olurda bir karar veremezsem sana danisirim, simdilik kendi fikirlerini kendine sakla tatlim.
    Işte böyle diyorum kanka. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok başkasının işine burnumu sokmam, sadece bildiğim yanlış yönler varsa oraları uyarırım geri kalan yapan kişiyi bağlar. Fikrimi sormadığı sürece banane. En güzel taktik imam bildiğini okur taktiği. Boşver sen konuşsunlar. He de geç. Sen yine bildiğini yap. Yanlış yapacaksın belki ama bunlarda ayrı bir deneyim , tecrube işte. Çüktür et milleti kısacası...

1|0
    0|0
  • Sinir bozucu he he de bildigini yap :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet

1|0
    0|0
  • Yaaa tam için de bulunduğum durumu anlattın, bu tipler acayip sinir bozucu insan verdiği karari kaç kez daha düşünmeli ki gereksiz insanlar

1|0
    0|0
    • hep karşımdalar ya aşırı gıcık tipler. bide nasihat veriyorlar ya. böyle yapma şöyle yapma diye. sana ne kardeşim sa na ne?

• öneri falan vermeleri güzel ama ısrar etmeleri, dedikodunu yapmaları vs çok saçma bence. bencede alalım :D

• Genelde hep benim isime burun sokuyorlar

1|0
    0|0
  • Dalacaksın olelerıne :-)

1|0
    0|0
Yükleniyor...