Arkadaşlar bacak kıllarımı hiç aldırmadım ve malum yaz ayı bu şekilde dışarı çıkmaya utanıyorum ne yapmalıyım sizce?

Gizli Üye
Arkadaşlar öncelikle ciddi bir soru yöneltiyorum lütfen dalga geçmeyin. Bacak kıllarımı hiç aldırmadım. Yaz ayındayız dışarı böyle çıkmaya utanıyorum normalde utanmam ama son zamanlarda aldığım duyumlara göre kızlar çok iğreniyomuş özellikle birde dolmuşa binecegim için bir kızın yanına oturursam veya bir kız benim yanıma oturursa rahatsız olur diye böyle dışarı çıkamıyorum. Yazın pantolon giymekte cidden sıkıyor. Ne yapayım kılları aldırayım mı? bir akıl verin kısa şort ile gezemeyecek miyim? 😣
Arkadaşlar bacak kıllarımı hiç aldırmadım ve malum yaz ayı bu şekilde dışarı çıkmaya utanıyorum ne yapmalıyım sizce ?
Arkadaşlar bacak kıllarımı hiç aldırmadım ve malum yaz ayı bu şekilde dışarı çıkmaya utanıyorum ne yapmalıyım sizce?

Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar bacak kıllarımı hiç aldırmadım ve malum yaz ayı bu şekilde dışarı çıkmaya utanıyorum ne yapmalıyım sizce?