Cinlere İnanır Mısınız?

bir ara Arka Arkaya Her gün bu sorular ile karşılaştım yani Cinlerle alakalı şeyler Siz İnanıyor musunuz? Başınıza Gelen bir Olay Var mı?

Not: İnanmayan Bazı Arkadaşlar Dalga Geçer gibi cevap Vermeyin Detayı Okuyup Çıkıp Gidin bir Zahmet

1|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Müslüman bir kişi cinlere inanmak zorunda zaten. İnkar ederse dinden çıkıyorsun diye biliyorum çünkü cinlerle ilgili ayetler var ve cinleri inkar ettiğinde ayetleri yalanlamış oluyorsun.

Ek olarak bu cin , büyü işleriyle uğraşan kişiler var. Kimisi dolandırıcı ve rol yapıyor olsada geçmiş bir olay hakkında direk şöyle şöyle olmuş diye anlatabilenler bile var cinler sayesinde. Özellikle yasaklanmış bazı kitaplarda mevcut isimlerini hatırlamıyorum ama dinen yasaklanmış. Büyüde aynı şekilde , büyü yapmak islama göre yasaktır. Her neyse

soruna cevabım , evet inanırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Küçükken , Alleaddin'in sihirli lambasındaki cini bekledim yıllarca... İnanmayın onlara. Hepsi aynılar.

0|1
    0|0
  • İnanırım var olan birşey zaten. 😱

0|1
    0|0
  • inanmıyorum. çıkıp gidiyorum

0|1
    0|0
  • Inaniyorum cin degilde karabasan olduğunu düşündüğüm durumlar yaşıyorum

0|1
    0|0
  • Evet inaniyorum 🚬

#patates

#|

0|1
    0|0
  • İnanır ve çok korkarim uzak olsunlar bizden

0|1
    0|0
  • Inanıyorum

0|1
    0|0
  • Tabiki. Yaşadım

0|1
    0|0
  • inanırım. Kuran da geçiyor. büyülere karıştırılıyor

0|1
    0|0
  • tabii, çarpar adamı valla :D

0|1
    0|0
  • Cin ya evet artık ilgilenmiyorum ilgilendigim zaman onlarla ilgili bir şey yasiyorum

0|1
    0|0
  • Hayatım da bir kere fal baktırdım onda da başıma musallat oldular. Faldan uzak duruyorum 3 harflilerden de. Allah korusun.

1|1
    0|0
    • Dikkat Et İnsanın Göremediği düşman İle mücadele etmesi Çok Zordur.

• Aynen Geçmiş olsun

• Sağol

Erkekler Ne Diyor 8

• İnanıyorum tabii ki.

0|1
    0|0
  • Hayali varlıklara inanmam.

0|0
    1|1
    • Hayali Olup Olmadığını Araştırdın mı Peki?

• Bu saçmalıkların var olduğunu savunan ne? Kutsal kitaplar.. Kutsal kitapların doğru olduğunu kim söylüyor_? Yine kutsal kitaplar :D

• Sen ilk başta Ben Ateistim deseydin tartışmaya Girmezdim 😊
      Sen Anlayamazsın Boşver

• evet inanırım

0|1
    0|0
  • inanırım ama öyle filmlerde lanse edildiği gibi saçma sapan şeyler değillerdir ona eminim. eüvvvvvvvvvvv bövvvvvvvvvvvv çeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaa diye sesler cıkarıp insanları korkutmuyorlar yani :D

1|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Inaniyorum

0|1
    0|0
  • 3 harftilere inanıyorum

0|1
    0|0
  • Inanarim tabi