Benim düşüncemde misiniz babamın düşüncesinde mi?

Biz üç arkadas evde kalıyorduk. Bir arkadas mezun oldu. Ev sahibiyle ilgili sorun çıktı bu hafta içinde evin bosaltılması gerekiyor. Ege tarafında okuyorum istanbula karayoluyla 14 saat sürüyor. Arkadasta ordaymıs dün gelmiş mersnden kendi eşyalarını tasımak için (baska eve cıkcak) bende yurda cıkcam. Bu haftada kardesmn terchleri var babamn işyerinde bırakcak adam yok gitmemiz biraz sıkıntı. Babam dedi arkadasına söyle taksi tutsun parasını biz gönderelim tasısın o arkadaslarıyla ztn kendisininkini tasıyacak. Dedm bu zamanda kalmadı öyle bişey kimse kimseye yapmaz. Babamında cok tuhafına gitmiş vay arkadas ya arkadaslık bitmiş artık diye. Siz olsanız baskasından böyle bir şey talep edebilir miydinz? Ben Şu an teklif etmedim bile edemedim.. Sadece biyerden alıp biyere götürmek için ta istanbuldan oraya gidicez

Güncellemeler:
Gnxl

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş nedir?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de istemem niye başkasına yük olayım ki. Ayrıca böyle bir sorumluluk da almam. O evin bir düzeni var onlar topla götür bir dünya iş. Bişeyi kaybolsa benden bilecek. Gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kendi düşüncemde

0|0
    1|0
  • Baban haklı arkadaşlık bittimi rica et durumu anlat emeğinin karşılığını verecem de olsun

0|0
    0|0
    • Yapmaz ya biraz yanar döner bir tip bahane bulur yni.

• tamam la ciddiyim yer nere nerden nereye taşınacak ona göre ayarlayım

• Yok sagolasın bizim gelmemiz lazım zaten yurtta bakıcaz

• Arkadaşın gerçekten dostsa kabul eder ama değilse etmez

0|0
    0|0
    • Cok cok yakın arkadasım degil. Sadece bu sene aynı evdeydık biraz yanar döner bir tip. Kabul etceni sanmıyorum.

• Bizim zamanımız böyle maalesef.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...