Bana Bir Tane İtirafta Bulunur Musun (İyi veya Kötü Gerçek Veya Komik Herşey-Lütfen Hayır-Evet Yazmayın) ?

Gizli üye olarakta itiraf edebilirsin özel görüş olarakta hadi bir tane itirafta bulunalım komik itiraflar olabilir eğlenceli itiraflar olabilir saçmalayabilirsin o zaman başlayalım :)

Soranın itirafı:
:D şu emojini yapınca hiç bir zaman kahkaha atmıyorum :D

Görüş belirten üye canlara şimdiden teşekkürler evet-hayır gibi kısa görüşler yazmayın xperi başka sorulardan kasabilirsin >>>
Bana Bir Tane İtirafta Bulunur Musun (İyi veya Kötü Gerçek Veya Komik Herşey-Lütfen Hayır-Evet Yazmayın) ?
#pilavüstü #Ksüyesiitirafediyor #İçimizdekileridışarısalalım #Nefeslamakhoştur #yaksigarayıkeke

1|0
23|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sivilcelerim yeni çıkmaya başlamıştı yeni yeni küçük kırmızılıklar acayibime gitse meraketmiştim neden olduğunu araştırdım öğrendim ki ergenliğe girince oluyormuş bunlar. Tabi başka değişimlerde gerçekleşti ama onu anlatmıyayım sizde gizli kullanıcıyız diye herşeyi anlatmamı beklemeyin canım. Neyse araştırmalarım sonucu çözümler ararken onlarla barışmaya başladım güzel duruyorlar sıkmıyordum insanların iğrenç yüzlerini görmek zorunda değildim artık benden kaçıyorlardı artık daha mutluydum. O kadar yağlı yemekler yiyordum ki yüzümü yıkarken elime beyazlar geliyordu ve tam bu anda başladı herşey onların tadına bakmalıydım artık benim vücudumun ilk meyvesi onlardı hiç usanmadan meyve veriyordu bu bir msjdı benim içn. Tadına bakmamla dünyam renklendi çok güzellerdi hepsini boşaltıp yedim ama yetmiyordu istiyordu bağımlı olmuştum arkadşlarıma yardım bahanesiyle sıkıp yemeye başladım şimdi azalmaya başladılar ve çok mutsuzum :(
    not: uğraştık bir zahmet okuyaverin tamammen hayal ürünüdür :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...