En çok erkek olan üniversiteler hangileri?

Ben odtü ve itü diyorum, sizce?

Güncellemeler:
1-arkadaşlar seviişmicem rahat olun
2-bu soru bir haberden geldi aklıma "en çok kadın bulunan üniversite"

0|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Benim pek fikrim yok ama Ataturk Üniversitesi olabilir bir kere gittim erkekten çok kız vardı.
    Kultur merkezinde konser vardı koca salonda toplasan aşağı yukarı 20 adet kız vardı.
    Neden Odtü ile İtü olduğunu düşünüyorsun.

1|0
    0|0
    • haklısın gazetede de atatürk üni. yazmışlar.

itü ve odtü dedim çünkü teknik üniversitelerde mühendis boldur ve mühendislerin çoğu erkek.

• hmm anladım o açıdan diyorsun

• Evet doğru yazmışlar, bizzat gözümle gördüm parmakla sayacak kadar az kız öğrenci vardı..

En İyi Kız Görüşü

• Bilemiyorum. Şehir şehir gezmek gibi bir şey değil üniversiteye gitmek. Birçok üniversite değiştirmedim yani. Bilemeyeceğim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Üniversite olarak degil de mesela bir makina muhendisligi bir elektrik elektronik muhendisliginde cok erkek vardir kiz tas catlasin 2-3 tanedir.

1|0
    0|0
  • Ona göre mi tercih edeceksin üniversiteni? Hindistanda bir üniversite seç ne de olsa 1 milyar insanın yarısından fazlası erkek :)

0|0
    0|0
  • ne saçma salak bir sorudur ya.

1|0
    0|0
  • Yani teknik üniversitelerdir kesin

0|0
    0|0
  • neden sordun bu soruyu?

0|0
    1|0
  • ne farkeder

0|0
    0|0
  • E normal tabi.. Ne yapacak evlendi diye hayatında bütün kadınları silecek mi?

0|0
    0|0
    • nasıl?

• Arkadaşlık ilişkileri devam etmez de etrafında bir tek sen olursan bir süre sonra senden sıkılır.
      Mektup arkadaşı diyorsun ne var bunda.. Biraraya gelip beraber bişeyler yapmıyorlar ya. Bence kendini üzüyorsun sadece

• Harran

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • hepsine yetmezsin ya boşa kasma

0|0
    0|0
  • Ben egede olcam

0|0
    0|0
  • 57. Piyade alayi

0|0
    0|0
  • üniversiteleri insan pazarı mı sandın be güzelim :D

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksin gidecekmisin

0|0
    0|0
  • Çukurova :D

0|0
    0|0
  • Erkek avcısı cenabet gacı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Niye ki :)

5|0
    0|0
  • Bilmiyorum hangisidir. Yalnız şunu söylemeden geçemeyeceğim. Kızın niyetini bilmeden kızı yargılamayın!! Çoğu ön yargılı yobaz zihniyetler kızın erkek için gideceğini sanmış. Ya zihniyete bak arkadaşım kız bilgi amaçlı sormuş içinde neden fesatlık arıyorsun. Bir sorudan ön yargıya kapılmayın, bir giyinişten ön yargıya kapılmayın. Türkiye bu yüzden gelişmiyor.!

0|0
    0|0
  • erkek için üniye gitmeye gerek yokki pavyondada erkek bol tatlım

0|0
    0|0
    • oha terbiyesiz bu nasıl cevap? zihniyete bak iğreeeeenç yaratık

• senin zihniyetindne dahamı iğrenc sence

• ben daha bir şey söylemeden senin aklına bunlar geldiyse bence kendini sorgula ;)

Yükleniyor...