Hayırlı Cumalaar 🎉

Yunus mu Çevik mi?

Soru daha çok kızlara yönelik oldu ama erkeklerin görüşlerinide merak ediyorum 😃

Çoğu kız Yunusları karizmatik bulur ama "bence" Yunus falan hikaye, moskof uşaklarını toma ile coşturan Çevik karizması hiç birinde yok 😍😊
Sizce Yunus mu Çevik mi?

Güncellemeler:
Birde saçma sapan asker vs yazmanız yok mu çıldırıciim 😂 Yeşil daha karizmatik geliyr olabilir ama 2 şıkkınız var 3 değil saçmalamayın pilis

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi baktığımız zaman yunuslar asayiş'e bağlı motorize ekipler. Her zamanki rutin işlere müdahale ederler. Ha ama gerektiği yerde çok fena da adam döverler :D halk arasında bilinenin aksine aşırı bir yetkileri yoktur. ama insanların onlara duyduğu saygı veya korku yüzünden yetkilerini üst sınırda kullanır ve yeri geldiğinde aşmaktan korkmazlar.

Ama çevik bana kalırsa stres atmak için en iyi birim. Nadir de olsa İstemediğin kadar solcu çıkıyor karşına ver gazı vur jopu ver gazı vur jopu. Birde tomayla bunların üstüne su sıkıp takla attırmanın keyfi var :D

Ama şu toma şöförlerinin sabrına hayran kalıyorum. Ben olsam o direksiyonda.. Aman aman.. Kendime hakim olamam falan, Hani darbe teşebbüsü olmadan bir gün önce fransa da kalabalığın üstüne kamyonu sürdü ya bir daeş militanı 84 e yakın kişi ölmüştü. aynı öyle sürerim tomayı o rus uşaklarının üzerine. :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Bir de beni görseydin tank subayı kıyafetimle.

1|0
    1|0
  • Devletimin polisini ayrıştırmak istemem. Yani birini söylesem diğerine haksızlık olur. Önemli olan vatan, millet sevgisidir. İnşallah seneye meslektaş olucam onlarla.
    Yazımı çevik kuvvet adına yapılmış bir müzikle noktalıyorum ;
    https://youtu.be/qQgVgb-XLho

1|0
    0|0
  • Çevik kuvvet

1|0
    0|0
  • Yunuslar acimasizdir. Gece yarisi arkadasin bir tanidigi yaninda kimligi yok diye jopla darp edildi.
    Ama bazen cok severim acimasiz yonlerini hakli oldugu surece.

Cevikleri sevmem. pkk yandaslari tas atiyor sopa atiyor daldiriyor pisip kaliyorlar. Vurma emri verilmeli onlara kesinliklikle.

0|0
    1|0
  • her ikiside

1|0
    0|0
  • Çevik iyidir

1|0
    0|0
  • Yunus polis

1|0
    0|0
  • Bir çevik olarak çevik diyorum 😎

1|0
    2|0
  • Egemen sınıfın çıkarlarını korumak için devlet tarafından yetkilendirilmiş yapılar. Bir farkları benim için. Polis diyosan illa Behzat Ç. diyorum.

0|0
    1|0
  • Çevik kuvvetler daha iyi ya hepsi bir arada bazen kol kola falan baya sağlam bir güç oluşturuyor yani. d

1|0
    0|0
  • Şahinlerin havası başka o fosforlu yeşili anlayamazsın güzelim :)

1|0
    0|0
  • TEM :)

1|0
    0|0
  • Çevik

1|0
    0|0
  • sat :D

1|0
    0|0
  • İyi bir özel güvenlik görevlisinden daha karizmatik emniyet mensubu yoktur

0|0
    1|0
  • En karlı sı trafik polisi

1|0
    0|0
  • Çevik. Ama ikiside canımız herseyimiz.

1|0
    0|0
  • Karizmatiklik üniforma ile olmaz deyip çekiliyorum.

1|0
    1|0
  • Tabiki çevik.

1|0
    0|0
  • yunus :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 25

Yükleniyor...