İç ses sorunu? lütfen dinine bağlı olanlar gelebilir mi?

arkadaşlar bende uzun süredir iç ses sorunu var. küçüklükten beridir halüsinasyonlar görüyorum ( bu çok nadiren oluyor ) . hatta çok iyi hatırlıyorum 4- 5 - 11 - 12 yaşında halüsinasyonlar görüyordum. ama sıklıkla ve hastalık seviyesinde değil çok ama çoook nadiren. ve 11 yaşındandır beridir sosyal anksiyete bozukluğum var. panik atağın bir alt seviyesi ve o hastalıkta rahatsızlık bedende daha sık görülüyor bilenler bilir. bazen panikte olmasam bile ani titreme geliyor 2 - 3 saniye felan. Dini inancım sürekli değişen biriyim. şu an müslümanım ve bu iç ses konusu gerçekten her zaman var. durduramıyorum. ama iyi bir iç ses. örneğin yataktayım yatıyorum susturamıyorum '' şunu yapma , sen müslümansın , boşver düşünme , kes sesini yat , sen sal*k mısın niye bunu yapıyorsun apt*l , bak sana şunu önereceğim , bunu yapma sen müslümansın , yap , sen s*l*k mısın vb. '' şeyler diyor. susturamıyorum. cinlerle de ilgilenen birisiyim. paranormal olaylara şahit oldum. ama bu iç ses iyiye yönlendiren , beni sürekli övüp yücelten , yanlışı yapmamam için yalvaran , direten bir ses beni müslümanlıkla övüyor ama bazen aileme bile yüksek sesle kızıp bağırıyorum anaya babaya karşı gelebiliyorum. ama normal değil lütfen dini bilgisi olanlar yazsın. bazen yalnızken korkuyorum. sebebi ne? lütfen dinine bağlı olanlar yazabilir mi? troll değilim , dalga geçmeyin. şizofren olacağını asla düşünmüyorum o kadar aklımı kaybetmedim arkadaşlar kendimdeyim.

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Vesvese o dinlemeyerek kurtulabilirsin

1|0
    0|0
    • susturamıyorum. kötüye yönlendirmiyor, arkadaş gibi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...