Yanlış bir şey ya da bir sakarlık yaptığınızda evdekiler anlamasın diye başvurduğunuz yöntemler nelerdi?

bunu yapan insan evladının umudundan istiyorum :D :D :D Yanlış bir şey ya da bir sakarlık yaptığınızda evdekiler anlamasın diye başvurduğunuz yöntemler nelerdi?
Yanlış bir şey ya da bir sakarlık yaptığınızda evdekiler anlamasın diye başvurduğunuz yöntemler nelerdi?

0|1
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Saklarim gizlerim ya da laf cevirirm ya da baskasi yapmis gibi sasirir ilk defa gormus jaberi olmayan sucsuz insan rolu yaparim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle sakin olacaksın. Bu durumda sakinliklik en büyük silahındır. Sonra eğer düzeltemeyeceğin bir şeyse hiç bir şey olmamış gibi söyleyeceksin ve sakince dayağını yiyeceksin 😌

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yapıştırıcı herşeyi halleder😁

1|0
    0|0
  • Çöpe atardım ya da sanki yere düşmüş gibi bulunduğu yerden aşağıya düşebilecek yere koyardım. Ama şimdi direkt alıp götürüyorum al bu kırıldı diye :D

0|0
    0|0
    • Ahah ben öyle bir şey yaptığımda ya köpeğimin üstüne atıyorum suçu ya da kim kırdı bunu ya en sevdiğim eşyaydı diye yaygara yapıyorum😂😂

• Ben şanslıyım o konuda😂

• Adım çıkmış 9a inmiyor 8e :D

• Annemin antika tabağı vardı onu kurdum gittim ona benzer tabak aldım eskittim püsküttüm yerine koymuştum..

0|0
    0|0
  • Evde reis ben oldugumdan sorun yok. hatasiz miyim olee bir iddiam yok ;)

0|0
    0|0
  • direk söylerim ben kırdım diye😕😕

0|0
    0|0
  • annemin vazosunu kirdim gecen gun oda kirilmaya yer ariyomus dokundum yanlislikla kirildi posetin icine koyup ranzanin altina sakladim ortadan kaldirdim annem sorarsa benm haberim yok derim cok ustelerse gosterrim 😂

0|0
    0|0
  • yöntemim yok

0|0
    0|0
  • Yontem yok direk soylerim

0|0
    0|0
  • Yok söylerim

0|0
    0|0
  • Bu bardağı kim koymuş buraya:)

0|0
    0|0
  • Delilleri yok eymek

0|0
    0|0
  • Hangi vazo?

0|0
    0|0
  • sessizce ortalığı toplarım delil bırakmam :D :D

0|0
    0|0
  • ben o kadar sakar değilim la :D kırarsam kırdım derim

0|0
    0|0
  • Hiç öyle şeyim olmaz kimseden de çekinmem

0|0
    0|0
  • Ev benim yalniz yasiyorum zaten istediğimi yaparim :)

0|0
    0|0
  • Tek yaşıyorum. O yüzden sorun olmaz 😂

0|0
    0|0
  • ölümüne saklamak :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Halamin cok sevdigimi biblosunu kirmistim. Uc tane kuğu birbirinin esi seklinde. Boyunlarini uzatmis asagi bakiyor vaziyettelerdi. Aksilik buya yuzumu yikarken gozumu kapatiyorum. Dogrulmamla birine carptim. Oda dustu kirildi.
    Neyse ne yapsam diye dusunurken alaturka tuvalete atip sifonu da cektim. :) neyseki ev kalabalikti. Farkettiğinde cok gec olmustur.

0|0
    0|0
  • Bazen bardak felan kirarsam hemen toplarim delilleri yok ederim

1|1
    0|0
  • uyuyovum ben aa nolmuş kim yaptı :dd ya da kendime kızıyorum onlar tamam sakin ol nolcak diye teselli ediyolar :D :D

0|0
    0|0
  • bırsey kırıyorsam dırek atarım kımse gormeden. ortada delıl bırakmam.

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben yaptım ulen tek tek gelin yeter

0|0
    0|0
  • Çöpe atıyorum ama yine de fark ediyo annem hic biso kacmiyo gözünden😄

0|0
    0|0
  • Ben yapmadım demek