Arkadaşım kendine çeki düzen ver beni utandırıyorsun dedi?

Gururumu kırdı ve bunu 5 -6 kişinin yanında söyledi. Ben makyaj yapan bir kız değilim , onun gibi dekolteli bluzlar ve şortlar giymiyorum. Bol kot ve sade tişört tercihim. Beni böyle kabullenmesi gerekmiyor mu? Onun arkadaş çevresi bakımlıymış onun imajını bozuyormuşum. Birde bu kız benim kankam inanabiliyormusunuz.. çok üzüldüm ve kırıldım. Bu davranışına rağmen ben hiçbir şey olmamış gibi davrandım çünkü benim tek arkadaşım onu her şeye rağmen çok seviyorum ve'' bir yerde bir şeyler içelim mi?'' dedim bana verdiği cevap gerçekten çok üzdü '' Sen benim yanıma yakışacak bir kız olmadığın sürece seninle dünyanın en güzel içeceğini bile içmem '' dedi kapattı. Arkadaşlar haklımıyım yoksa o mu haklı? Benim gibi bir arkadaşınız olsa utanırmıydınız benden? Üstellik 6 yıllık kankam eskiden böyle biri değildi bu son 2 senede değişti

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşına de ki ks de bir heirf var psychoparadise diye onun bülüğü yicekmişin. O derece sinirlendim. Ama sen görüş yinede senin gibileri dürten çok olur. O seni senin onu gördüğün gibi görmüyor. Bu neyin ezikliği anlamadım insanlara bağlı yaşamayı bırakın. Tabii ki görüşün gezin takılın eğlenin ama onlara bağlı yaşamayın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendine çekidüzen ver saygı önemlidir düğüne nasıl özel bir kıyafet giyiyorsan arkadaşınla buluşurkende bakkala gider gibi giyinmene gerek yık tatlım hafif bir makyaj gerçi yapmasanda olur cafelere yakışacak şekilde güzel bir tşört ( dekolteli giymiyorum demişsin eminim senden istediği zaten dekolte değildir ) altınada güzel bir pnt bu kadar.

0|0
    0|0
    • Belkide haklıdır ama makyaj sevmiyorum ve kendime de yakıştıramıyorum. Kendimi rahatsız hissediyorsam neden makyaj yapıyım? Üstellik neden bana bunu herkesin içinde alaycı bir tavırla söylüyor. Giyimimde bir sorun olduğunu da düşünmüyorum yani öyle dikkat çeken bir giyimim yok ama kötü de değil sadece klasik. Örnek olarak mesela beyaz bol tişört altına boyfriend jeans ve beyaz ayakkabı. Bu yani bunda ne kötü olabilir. O da onun gibi dikkat çekmemi istiyor ona ve çevresine benzememi istiyor ( çevresi genelde mini etek , kısa elbise , mini şört giyen tipler )

• Herkesin içinde söylemesinin nedeni daha çok kırılda ciddiye al diyedir eğer gerçek arkadaşınaa kötü niyeti yoktur.

Erkekler Ne Diyor 8

• herkesin içinde yapılan olumsuz eleştiri iyilik değil hakarettir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle artık onunla muhabbet etmeyi bırakmalısın.

0|0
    0|0
    • Başka arkadaşım yok ve onun çevresi baya büyük dışlanmaktan korkuyorum. Ayrıca onu yinede çok seviyorum :(

• Sen onun uydusu olmuşsun arkadaş.

• Sen değil o utansın :)) Sade kızlar güzeldir

0|0
    0|0
  • yaşlarınız ne?

0|0
    0|0
  • Ve hala görüşüyosun bununla..

0|0
    0|0
  • Sana gore guzel ve bakimliysa boyle bisiy yapabilir bende yanima yakismayan biriyle gezmek istemem

0|0
    0|0
    • Evet güzel ve bakımlı kendisi makyajı baya seviyor. Bir kere ben makyajı sevmiyorum onun gibi öyle kırmızı ruj sürsem bile babam beni 100 parçaya ayırır. Anlatabiliyor muyum? Sonuçta 6 yıllık arkadaşlık var giyim yüzünden arkadaşlığı bitmek nedir yani? Giyimimde bir sorun olduğunu da düşünmüyorum sadece klasik giyiniyorum

• Utandıryosundur belkide

0|0
    0|0
  • Yol ver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kaç yaşındasınız acaba? Ellini sallayınca da arkadaş bulunmuyor ki. Çalışıyorsanız, oradan bir kişi bakın, okuyorsanız oradan bir kişi bakın, yanlız iseniz kurslara başvurun veya çalışın. Bu şekilde bulabilirsiniz. Böyle arkadaş olmaz. Ya da daha güzel tonda söyleyebilir. Bende bazen rahatsız oluyorum. Alakasız giyinyor, gideceğimiz yere. Ama ben bir şey demiyorum. Beklemediği tepkiyi alıp, zırlayınca, giyimini düzeltmelisin diye söylüyorum sadece.

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayız. Üstellik giyimimde bir sorun olduğunu düşünmüyorum sade giyiniyorum sadece böyle dikkat çeken bir tip değilim. Örnek olarak mesela beyaz tişört sade boyfriends jeans ve beyaz ayakkabı. Giyimimin onu rezil edecek kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Ona benzememi istiyor mini etekler kırmızı ruj falan

• Yok artık :D
      Öyle şey mi olur? Gitsin Arçelik'ten robot yaptırsın. Kız arkadaşları dalga geçmişlerdir.

• Cikar onu hayatindan. Basta zor gelsede sana belki inan sonra cok rahatliycaksin. Daha birkac gun once bende birini cikarttim hayatimdan. Resmen yukmus bana onu farkettim. Sende yap👍

0|0
    0|0
    • Bu son 2 yıl bana çok kötü davransa da o 4 yıl çok güzel geçti. Zor günlerimde yanımda oldu bana yardım etti beni korudu çok güzel günler geçirdik. Bu kadar basit değil çıkarmak o benim tek arkadaşım :( Onu çok özlüyorum eski karakterini. .. Üstellik başka arkadaşım da yok onu çıkarırsam ortada kalıcam

• Insanlar degisir. O da degismis belliki. Eski halini dusunup hayatindan cikarmaya kiyamazsan uzulen sen olursun. Kaldiki o seni hayatindan coktan cikarmis. Farkinda degilmisin.

• Konusma😒

0|0
    0|0
  • Kankanı çöpe at

0|0
    0|0
  • Demek ki arkadaşın değilmiş

0|0
    0|0
  • Yol ver...

0|0
    0|0
  • Bırak şu gerizekalıya ben bile sinirlendim şu an

0|0
    0|0
  • Arkadaşlığını bitir.

0|0
    0|0
  • Gotu kalkmış ondan dost olmaz

0|0
    0|0
  • Kendine bakman icin yapiyo bak sende kendine

0|0
    0|0
    • Ama ben onu okadar çok severken neden beni herkesin içinde rezil ediyor :( Senin böyle bir arkadaşın olsa yaparmıydın

Yükleniyor...