Telefon uğursuzluk mu getirdi?

Annemler 1 ay önce kumsalda gömülü bir telefon buldular ama halk plajı değil lüks bir oteldeydik. Sonra almışlar onu ben dedim almayın etmeyin başkasının malı ne oldugu belli degil onun parası biyerden cıkar dalga geçtiler hurafe şeyler konuşma diye. Sonra tatilden döndük annem işten atıldı, sigortamız ödeniyordu yardımsever bir iş adamı tarafından, onu da iptal etmisler resmen darbe yedik her yerden. Ben artık cidden o telefon yuzunden falan oldugunu düşünmeye basladım. Saçmalıyo muyum?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Telefon uğursuzluk getirdi diyemeyiz ama size ait olmayan bir şeyi aldığınız için Allah elinizde olanları da almış 😕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır.. sana ait olmayan bir şeyi neden kullanırsınız ki?

0|0
    0|0
  • Hatırladım seni. Ailenden gizlice alıp polise teslim etmeliydin telefonu. Şimdi haksız kazancın bedelini ödüyorsunuz

0|0
    0|0
    • Kazanç degil telefon kullanılmıyor. Sadece ismini soy ismini biliyoruz sahibinin telefon zaten açılmıyo duruyo öyle
      İzin vermediler fötürmeme karışma dediler zaten

• İyi o zaman kendileri bilir.

• Saçmalıyorsunda o telefon bir eylemde kullanılmış olsa size patlıcak ne bu cesaret.

0|0
    0|0
    • Evet öyle anne babam ciddiye almadı beni hala evde duruyor patlicaz biyerden diye korkuorum
      Sananr biizm başımız belaya girer karışma dediler

• Imei no biliyorsa kaybeden ulasacaktır boyle bir durumda da telefon sahibi hırsızlıkla suçlayabilir sizi. hapis olmazsada para koparabilir.. ailene anlat bunları. teslim edin. ucuz ya da pahalı olması fark etmesin

• Evet dedim bunların hepsini telefon kullanıkmıyo Şu an zaten sadece sağlık kartı mı ne cıktı cocugun ismi var. Faceten arattım aynı kisiden 3 tane falan cktı simdi ben mesaj atsam inanmayacak belki bana

• İşten niye atıldı
    telefon işten attı anladım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...