Kapat

Sürekli etek sort giymemi istiyor?

Sevgilim baski yapiyor istedigim zaman evden cikmami bekliyor yasim 18 daha lise sonum ailem muhafazakar kapali olmasam da kısıtlıyim.
Evine gelmemi istiyor felan aksam cikmami bekliyor olmaz diyorum izin vermezler diyorum sovuyor sayiyor felan
Ayrilmak istiyorum mantikli neden olmadan ayrilmam diyor bela olurum diyor. Ne yapacagim cidden ayrilmak istiyorum bazen derslere yonelmk istiyorum olmuyor

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan nereden buluyorsunuz bu kadar it kopuğu..
    Ailende arkadaşı benzetecek birileri yoksa polise başvuracağını söyle Ohal dönemindeyiz zaten polisler de anasını m*kerler :)

2|0
    0|0
    • İndan da korkmuyor babasi da birwz psikopat birisi babasi ogluna zarar gelirse kotu seyler yapabilecek birisi

• Bildigim kadariyla polis bu tur seylerle fazla ilgilenmiyomus

• Ne demek ilgilenmiyor. Tehdit suçtur. Gerekirse ailenle git sana yardımcı olurlar.

En İyi Kız Görüşü

• Amacı belli, uzak dur, hiçbir şeyde yapamaz bela olurmuş şikayet et öyleyse.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen korkmuş pusmuşsun, belkide boyle olmasini sen istiyorsun.

1|0
    0|0
  • onun gibi belalarin sonu ya mezar ya da jhastanenin yogun bakim servisleri oluyor.
    senin gözünü cok korkutmus buna sende firsat vermissin.
    dis göster azcik bak bakalim sesi cikyiormu birdaha.
    Uzak dur ondan.

1|0
    0|0
  • Bir b. k yiyemez. Siz kızlar kendiniz kaşınıyorsunuz nerde soytarı it kopuk işe yaramaz Ada'm var onlarla birliktesiniz sonra böyle dert yanarsınız

1|0
    0|0
  • zaten bela olmuş. korkma ayrıl

0|0
    0|0
  • Olmaz diye birşey yok köle misin

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim mı sevgilin?

0|0
    0|0
  • Gider böyle pisligin icindrkine bukasirsiniz sonra gelir burda aglarsiniz

0|0
    0|0
  • bende sevgilimin etek giymesini isterim de öyle sürekli eve falan çağırmam ya.

lisedesiniz normal böyle şeyler. ailem öğrendi falan de. kendisi bırakır zaten.

0|0
    0|0
    • Etek felan sorun degil ben muhafazakarim giyemem o da israr ediyor

• uzun etek giy sende. illa mini etek mi istiyor?

• Hic başlamaması gereken bir ilişki (bence)

1|0
    0|0
  • Abin dayın amcan baban yok mu ayrıl bela olursa onlara şöyle sapık peşimde diye

0|0
    0|0
    • Daha once oyle yaptim yine birakmadi en fazla bir sene gecti

• Dayak istiyor demekki iki tane geçirmek gerek

• Ayrıl ondan

0|0
    0|0
  • Ayrıl ne yapabilir korkma

0|0
    0|0
  • Bunun amaç belli git kasar bul pesimi bırakmazsan polise giderim de

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hemen ayrıl, ailene söylemekle tehdit et. Bugün ailene karşı tavır koymanı bekleyen yarın daha fazlasını ister. bunun sonu yok.

1|0
    0|0
  • Mall mı o? ayrıll gitsin

1|0
    0|0
  • olmuyor diye bişey yok, onun asıl yüzünü ayrıldığında görürsün, hem sana ne yapabilir ki? bence bu kadar korkma ayrıl

0|0
    0|0
    • her yerde rencide eder pesimden gelir felan

• bunlar komik sebepler, bence sen ayrılmamak için kendine bahane arıyorsun?
      sende onu rencide et, istemiyorumm artık snei bırak peşimi diye bağır herkesin içinde bırak o rezil olsun

• İnan 5 senedir kurtulamiyorum babasini aradim babasi bayagi dovmus ondan sonra yine ayni dayisina soyledim oda dovmus yine ayni babama soyledim yine babasini aradik ayni kendi dayima soyledim askerden geldi arabayla sakin bir yere goturdu dovdu iyice bir sene sonra yine ayni

• bır bok yıyemez hangı devırde yasıyor arkadas korkma kızım ayrıl

0|0
    0|0
  • Surekli her istegine hayir de sıkılır senden ayrilmak ister

0|1
    0|0
  • Canın öyke istiyor de ayrıl çocuk manyak

0|0
    0|0
Yükleniyor...