Günümüzün geldiği noktada Mustafa Kemal Atatürk'ü sevenler çoğaldı mı ?

Atatürk yıllar önceden günümüzdeki olayları görmüş ve uyarmıştır. Fakat bazı karşıt düşünceler bunu anlamıyolardı. şu an ise bir nebze de olsa Atatürk'ün düşüncelerini sevenler çoğaldı gibime geliyor. siz ne düşünüyorsunuz konu hakkında?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• insanları nereye çekersen oraya gelir. Şimdi ciddi anlamda gülen cemaatinin dağılması bunu daha da ön plana çıkaracaktır

1|0
    0|1
  • Bence baya azaldı bu ümmetçi anlayışla birlikte ama biz milliyetçi ve Ülkücüler ATA'mızın ve Türkeş'in izindeyiz

1|0
    0|1
  • sevmeseler bile 'adam haklıymış' demeye başladılar

1|0
    1|5
  • Kemalizme tayyibizme apoizme şovenizme din tüccarlarına biat edecek kadar bu ülkede siyonizme bağlı değilim hamdolsun aklımı kiraya vermedim

0|0
    1|1
  • Evet

1|0
    0|2
  • Atatürkü bu millet mumla arıyacak ! Mumla !!!

3|0
    0|3
  • Senin çevren büyümüştür belki

0|0
    1|1
  • Mustafa Kemal Ataturk dincileri kovaladi, susturdu, din dusmaniydi gibi dusuncelere kapilip Ataturk'u sevmediklerini haykiran muhafazakârlar, bugun ulkeyi kurtardik demesinler. Bu noktaya getiren sizlerdiniz.

0|0
    0|2
  • Atatürk ün yeri ayri ama ben Rte ide seviyorumm

0|0
    1|1
  • Vatani sevmek ve korumak ile Ulu Onder Ataturk sevgisini karistirmamak gerek

0|0
    0|0
    • niye Atatürk vatanını sevmemişmidir?

• Bak simdide sen ayristirici oldun, isimlere sahislara cok takiliyoruz, Şu an Erdogan CB onun icin baskomutan deniyor, cb baskasi olsa ona denilecekti, Şu an onemli olan bu vatani korumaktir, bak K. K. Oğlu bile kacak kacak dedigi saraya gitti, niye cunku birlik olma vakti...

• kabul etmiyorum Türkiye desinler Bayrak Desinler AKP CHP MHP vs... demesinler !

• Azaldı

0|1
    2|1
  • Ben tam tersini düşünüyorum. Sevmeyenlwr cogaldi. Çünkü artik Atatürk te Atatürk diye dayatan bir egitim sisteminden cikip daha gercekci daha küresel bir egitim sistemine dogru gecis surecindeyiz

0|0
    0|1
  • Tamtersi insallah

0|0
    0|0
  • Tayyip bile Atatürkçü oldu

0|0
    0|1
  • Sevmeyen mi varmış?

0|0
    0|1
  • Atatürk müneccimmide yillar önce bu zamani görüp uyariyor?
    Atatürkü herseye karistirmaktan vazgecin. Atatürk üzeriden siyaset ve propaganda yapildigi sürece atatürkü sevenlerden ziyade nefret edenler cogalacaktir. Karistirmayin herseye birakin adam rahat yatsin mezarinda.
    Bunuda en basta CHP yapiyor. .
    Bugünkü olanlarlada hickimse atatürke sempati duymuyor, Onu temsil ettigini düsünen * , a kesinlikle alakasi olmayan CHP gibi bir gereksiz parti atatükünde adini kirletti ve halada kirletmeye devam ediyor. Insanlar atatürkten CHP yüzünden nefret ediyor. Eger CHP atatürk üzerinden siyaset yapmayi birakirsa emin ol insanlar atatürkü severse o sekildede sever.

1|0
    0|1
  • Hayır azaldı çünkü foyası meydana çıkmaya başladı.

0|2
    2|1
  • azaldi ve o yuzden turkiye tabularini asiyor ve gelisiyor..

0|0
    0|0
    • Türkiye hangi tabularını aşıyor bir bana açıklar mısın Gizli Üye?

• anayasanin sözde cumhuryeti gerçekten cumhurun oldugu sosyopolitik düzene giriyor, bir grup jakobenin elinden alınıp cumhurun seçtiği yurutme ve yasama organına yometim geçiyor. Türkiye gercekten devlet yapısındaki gibi demokratik bir ulke oluyor kanun devletinden çıkıp gerçekten yargi erkinin denetimine giriyor... insanlar düşünce ve kanaat hürriyetine sahip... iktisadi alandaki carteller yıkılıyor... eksiden bir kaç jakobenin elinde sermaye anadoluyaya kayıyor gini kat sayısına göre 8 basamak yukarı çıktık oecdye göre.. total mikro ekonomik paylaşımlar sosyal güvenlik demokratik tabana yayılıyor... artık patent ve katma deger üreten organize sanayisi olan.. yetişmiş insan kaybağı olan halkın tek yonetilme merkezi yasama olan bir ülkeyiz butun altyapı ve fikri düsünce tamam.. sadece sivil anayasamız kaldı... cumhuriyet olmamıza rağmen devamlı askerlerin bizi yönettiği totaliter kamu nizamındanda çıkınca yolumuz açıktır... yani bürokratik vesayat bitmiştir... bugun meftundur...

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...