Şu haberi okuyup, hala "omo hodom otmok onson hoklorono oykoro" diyecek var mi acaba ya?

http://mobil.hurriyet.com.tr/korkunc-olay-muavin-anneyi-spreyle-uyutup-4-yasindaki-cocuga-tecavuz-etti-40173857
Soz konusu pis ligin metro turizmde calistigi soyleniyor eger oyleyse bence metro turizm piyasadan silinsin ve muavinlere falan belli kriterler gelsin. Bu nedir ya..

Güncellemeler:
Gncl.

0|1
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hadim değil de direk o erkeğe tecavüz edilsin.

Zaten o saatten sonra GAy olup çıkar. Kimseye de zararı da olmaz "))

2|2
    0|0
    • Haklısın kardeşim bence tecavüz yetmez mabadına kızgın demirler ölene kadar sokulsun yani en iyi işkence yöntemleri olmalı ortaçağ usulu kazığa oturmalar dikenli koltuklar falan ne yapdan yetemz ölür üzülürsün bide az yaptım diye

En İyi Kız Görüşü

• Metro turizm hükümete yakın.
    Fetöcü olsa anında kapanırdı ama tacize tecavüze bişey demez kodumun akpsi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yok az bile yapıyorlar yemişim insan haklarını

1|1
    0|0
  • Şeriat gelse kökten çözüm işte. Ama önyargılı insanlarımız şeriatı İran sanınca ortalık tuhaflaşıyor. Kısasta hayat var, böyle tecavüzcüleri de güzelce öldürebiliyorsun. Yeminle normalde çok merhametliyim ama şunlara öyle köpürüyorum ki

1|0
    0|0
  • Insan haklarina aykiri!. O yavrucagin hakki yok mu. Onu hayatini karartan mi insan.
    Daha insancil bir sey yapip kokunden kesmeli. Diger insanlari dusunerek.

1|0
    0|0
    • Ayni fikirdeyim aile de sahipsiz zavalli ve aciz. Inanilmaz korkunc bir sey ya at bu kizin hayatini cope.. bence bu adama da aynisini yapmalilar. Insallah beterini de yaparlar.

• Aynisini oldurene kadar yapmalilar. Olmezse de kesip atacaksin hadim etmek yerine.
      Kestikten sonra da yedireceksin serefsize

• böyle kardeşim.'larını ve insan yerine koyupda haklarını savunanları kazığa oturtacaksın idam kurtuluşu olur

1|0
    0|0
  • İdam. geei gelmeli. sirf. bunlar ocin

1|0
    0|0
  • Ceza Hukukuna kısas eklenmeli. Bunun gerçek cezası akla mantığa göre de, Yaratıcı'ya göre de fiziksel hadımdır. Suçlulara hoşgörü gösterilmez. Gösterilirse suçlar işlenmeye devam edilir çünkü caydırıcılık yok.

1|0
    0|0
  • direk kessinler çinede satarız bak ekonomiye katkı işte :)

1|0
    0|0
  • Lan bırak hadımı idam etmemek insan haklarına aykırı

1|0
    0|0
  • onlarin hayvanlik hakki varsa bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Böylelerini idam edeceksin ibreti alem olsun

1|0
    0|0
  • ne insan haklarına aykırısı be kökten gitmeli😤

1|0
    0|0
  • Şeyinden asmalı

1|0
    0|0
  • edilmesin kessinler direk sonra ona sabitlesinler

1|0
    0|0
  • Siz kızları anlamak zor üniversiteyemgiderken tüm kızlar metroyu kullanırdımisminemi aldanıyolar bilmiyorum hem şöförleri tecrübesiz hem böyle iğrençtende öte bakalar yuh kelimesi yetmez

0|0
    0|0
  • ne rezil yaw

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayir demiyorum, beynimi peynir ekmekle yemedim çok şükür.

1|0
    0|0
  • metro turizm ne yapsın canım adam sapkınsa şeriat gelsin diyosun yani...

0|1
    3|1
    • Bunu nerden cikardin anlamadim ama bir sirkete iki vaka fazla. Nerde abuk adam var irdelemeden aliyorlar demektir. Belli kriterler getirilebilir servis soforlerine yapildigi gibi yoksa da firma bu isi yapamiyor demektir yirmi dort saat yol gidenler var, uyku hali var, gece molasi var. Basit seyler degil bunlar illa yakininin basina mi gelmesi lazim? Tecavuzun karsiligi olarak hadima evet diyorum sonuna kadar.

• 😆😆 uykulu halime ver...

• Olur oyle sorun yok : )

• Cezaevinde bunlara tecavüz ediyorlar ama hadın olsunn hatta kızın babası ya da annesi kessin

1|0
    0|0
  • Var mı hala öyle dengesiz konuşanlar

1|0
    0|0
  • Allah bin turlu belasini versin. Vicdansiz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...