Insanlarin size karışmasıni nasıl karsiliyorsunuz?

Açıkçası ben uyuz oluyorum Hayır sanane batıyo mu işsiz misin benim hayatima karisiyorsun kendi hayatinla ilgilensene diyorum içimden siz ne düşünüyorsunuz?

0|2
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• kimse benim hayatıma karışamaz daha ileri gidiyorum cesaret edemez daha ileri gidiyorum hayatıma karışmaya cesaret eden her insan bu dünyada yaşayabilecegi en büyük ızdırabı yaşar yanlış anlaşılmasın ben boksör falan degilim fakat beni sözüm kurşundan daha degerlidir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de tam olarak öyle diyorum. Bir de şeye çok uyuz oluyorum: yargılıyor seni boyuna, senin söylediklerinin kendisine ters geldiği aşikâr ama ısrarla seninle ilgili sorular sormaya devam ediyor. Ya arkadaşım madım düşüncelerimiz birbiriyle uyuşmuyor sen neden hâlâ soru sorup geriyorsun beni? Bir salın artık bizi ya...
    İnsanlar ferçekten de çok meraklılar başkalarına karışmaya, eleştirmeye. Tek doğru onların yaptıkları çünkü.
    İnsanlar farklılığa gelemiyor. Boş ver güzelim biz böyle güzeliz. İsteyen eleştirsin, saçma bulsun düşündüklerimizi. Böyleyiz biz ya ve böyle olarak da devam ettiricez hayatımızı. KİME NE

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Elimde iş varsa akıl vermeye kalktiklari an o işi götürüp önüne bırakıyorum burdan devam et ben bilmiyorum :) ya git ne halin varsa gör der ya da oturur yapar biliyor ya.
    Bir işi bilen yapar
    Bilmeyen atıp tutar.

1|0
    0|0
  • artık kimseyi takmıyorum benim hakkımda ne düşündükleride umrumda değil hayatımı kimseye göre yaşayacak değilim

1|0
    0|0
  • Hatun karışsın hoşuma gidiyo :) Hem herşey karşılıklı dimi :) ama onun dışında kimse karısamıyo zaten lafı dahi edilmiyor

1|0
    0|0
  • Bana. karisan birinin olmasini. isterdim ara ara da olsa

1|0
    0|0
  • benim huylarımı herkes bilir karışırsa boşa karışacağını he diyip geçeceğimi bilir bu yüzden artık beni kendi halime bıraktı herkes :D

1|0
    0|0
  • Sıkıntı yok nasılsa takmıyorum 😁

1|0
    0|0
  • Benim hayatıma karışabilecek tek kisi benim

1|0
    0|0
  • Kuranda bulduma uyarım bulmadıma uymam dersen iki cift laf ederim

1|0
    0|0
  • 🙄 yine soru saçma saçma aldığın cevaplar la tatmin oluyormusun?

1|0
    0|0
  • hiç bir allah kulu karışamaz.

1|0
    0|0
  • Karisamiyolar.

1|0
    0|0
  • Kimse karışmıyo ama heralde sinir olurum

1|0
    0|0
  • ben dıştan sanane... diyorum

1|0
    0|0
  • Atıma karışmasınlar

1|0
    0|0
  • bende

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimseyi karistirtmam annem babam disinda bana kimsenin bisey demeye hakki yok.

1|0
    0|0
  • Sallamam ki

1|0
    0|0
  • Bunları dışına da de o zaman bırakır

1|0
    0|0
  • Haklıysa karışabilir

1|0
    0|0
  • Aynı bennn 😒😒😒